Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCentrul pentru îngrijiri comunitare Maramureș
Cămin Rustic - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin Rustic.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.

Căminul pentru persoane vârstnice Empathy
Empathy: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire pentru persoane vârstnice
"Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - servicii complete și sigure pentru bunăstarea seniorilor."
Foto ilustrativăAșezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice
Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani oferă îngrijire personalizată într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House - Îngrijire profesională și mediu sigur pentru seniori la Dara Old House.
Foto ilustrativăLummy House Cămin Seniori
Lummy House: îngrijire premium pentru o viață activă și plăcută într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Căsuța Seniorilor
Căsuța Seniorilor: îngrijire profesională pentru seniori într-un mediu cald și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava
Cămin cu 85 de locuri în municipiul Suceava, administrat de o fundație umanitară cu tradiție. Oferă îngrijire permanentă și condiții bune de cazare.

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei
Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.

Cămin de bătrâni History
Cămin de bătrâni History - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Cămin de bătrâni History.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii medicale, activități recreative și o atmosferă prietenoasă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain
Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfântul Anton
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Anton - Respect și servicii complete pentru seniori la Căminul Sfântul Anton.

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.

Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff
Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff - Servicii profesionale și siguranță pentru vârstnici la Doctor Carl Wolff.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan
Centrul rezidențial Sfântul Ștefan oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru - Îngrijire completă și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Jichișu de Jos
"Căminul din Jichișu de Jos oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena
Cămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă seniorilor confort și îngrijire într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Anton
Cămin de bătrâni Sfântul Anton oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice La Crispa
Cămin pentru persoane vârstnice La Crispa - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Căminul La Crispa.
Foto ilustrativăCentrul Elda Nostrum
Centru de îngrijire cu 26 de locuri în Popești Leordeni, la sud de București. Oferă cazare și asistență permanentă pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.