Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — TurdaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Turda, jud. Cluj

14 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor

Timișoara, jud. Timiș

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor oferă servicii complete, siguranță și o atmosferă familială pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare — Turda

Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare

Turda, jud. Cluj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa Criss - Rază de Soare, oferim seniorilor îngrijire personalizată și o atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice - Haleș, nr. 254 A, pavilion III — TisăuFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice - Haleș, nr. 254 A, pavilion III

Tisău, jud. Buzău

76 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire personalizată și siguranță la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion III."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar — OrlatFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar

Orlat, jud. Sibiu

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Orlat - Casa cu dar - Confort și servicii profesionale pentru seniori la Orlat - Casa cu dar.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — FălticeniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Fălticeni, jud. Suceava

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Îngrijire dedicată și siguranță pentru seniori într-un cămin primitor și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 2 Bărăbanț — Alba IuliaFoto ilustrativă

Așezământul social pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 2 Bărăbanț

Alba Iulia, jud. Alba

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul Sf. Andrei 2 Bărăbanț: Îngrijire de calitate pentru vârstnici, servicii socio-medicale complete.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Nobel Care — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Nobel Care

Municipiul București, jud. București

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Nobel Care: îngrijire de top pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Elena — BacăuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Elena

Bacău, jud. Bacău

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Elena din Bacău oferă îngrijire seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământ Pentru Bătrâni — BreazaFoto ilustrativă

Așezământ Pentru Bătrâni

Breaza, jud. Buzău

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Așezământ pentru bătrâni - servicii de îngrijire personalizată pentru vârstnici într-un mediu sigur și prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Theodora — Cluj-NapocaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Theodora

Cluj-Napoca, jud. Cluj

98 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa Theodora oferim seniorilor servicii de îngrijire premium într-un mediu prietenos și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor — Eforie Nord

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor

Eforie Nord, jud. Constanța

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice Tărâmul Seniorilor - Tărâmul Seniorilor oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Iacobcare senior center — Dragomirești-Vale

Căminul de bătrâni Iacobcare senior center

Dragomirești-Vale, jud. Ilfov

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Iacobcare Senior Center - Facilități moderne și îngrijire profesională pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CăianuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Căianu, jud. Cluj

18 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Sf. Anastasia — GhelariFoto ilustrativă

Căminul Sf. Anastasia

Ghelari, jud. Hunedoara

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Sf. Anastasia - Sf. Anastasia oferă îngrijire premium seniorilor, într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Eva Maria — Ghiroda

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Eva Maria

Ghiroda, jud. Timiș

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Eva Maria oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean — BecleanFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean

Beclean, jud. Bistrița-Năsăud

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Sfântul Luca nr. 2 Beclean: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna — BihariaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna

Biharia, jud. Bihor

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Pensiunea Amurgul — Buziaș

Căminul pentru persoane vârstnice Pensiunea Amurgul

Buziaș, jud. Timiș

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Pensiunea Amurgul - îngrijire de calitate într-un mediu primitor și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor — Slimnic

Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor

Slimnic, jud. Sibiu

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Prietenii Seniorilor - Mediu primitor și îngrijire dedicată la Prietenii Seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel — VetișFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel

Vetiș, jud. Satu Mare

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel - Mediu familial și îngrijire completă la Sfântul Gabriel.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de vârstnici Adina — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul de vârstnici Adina

Voluntari, jud. Ilfov

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 29 de locuri pe bd. Pipera, Voluntari. Situat în apropierea Bucureștiului, oferă acces facil și condiții bune de îngrijire pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →