Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Sălard

Cămin pentru persoane vârstnice

Sălard, jud. Bihor

44 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”

de la
3.749 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada — OradeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada

Oradea, jud. Bihor

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru vârstnici Bunătatea — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru vârstnici Bunătatea

Arad, jud. Arad

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru vârstnici Bunătatea oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SăceleFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Săcele, jud. Brașov

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, confort și siguranță într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Lala Casa Bunicilor — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Lala Casa Bunicilor

Municipiul București, jud. București

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Lala Casa Bunicilor: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu cald și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial destinat persoanelor vârstnice Lumina — BacăuFoto ilustrativă

Centru rezidențial destinat persoanelor vârstnice Lumina

Bacău, jud. Bacău

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Lumina oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Teodor — Rosiori de VedeFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Teodor

Rosiori de Vede, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Teodor - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire la Căminul de bătrâni Sf. Teodor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita — Otopeni

Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita

Otopeni, jud. Ilfov

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita - Asistență specializată și facilități de top pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici — Giroc

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici

Giroc, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Drăghici / Lazu — AgigeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Drăghici / Lazu

Agigea, jud. Constanța

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Drăghici / Lazu - Casa Drăghici / Lazu oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu prietenos și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — BălceștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Bălcești, jud. Vâlcea

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni oferă servicii complete de îngrijire și confort pentru o viață liniștită și sigură.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann — AradFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann

Arad, jud. Arad

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa BaronNeumann oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal

Timișoara, jud. Timiș

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal oferă îngrijire atentă și un spațiu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2 — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2

Constanța, jud. Constanța

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2 - La Cuviosul Ioan 2, seniorii se bucură de siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Elisabeta — GheorgheniFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Elisabeta

Gheorgheni, jud. Harghita

156 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Elisabeta - Sf. Elisabeta oferă seniorilor un mediu prietenos, confortabil și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein

Timișoara, jud. Timiș

74 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein - facilități moderne și îngrijire de calitate pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Happy Days — VedeaFoto ilustrativă

Centru rezidențial Happy Days

Vedea, jud. Teleorman

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 32 de locuri în Vedea, jud. Teleorman. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un mediu liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei

Cluj-Napoca, jud. Cluj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Marpod corp C — MarpodFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Marpod corp C

Marpod, jud. Sibiu

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 18 locuri administrat de Asociația Cornelia și Bobu, în Marpod, jud. Sibiu. Oferă îngrijire într-un cadru natural și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →