Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — NădlacFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nădlac, jud. Arad26 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Arad, jud. Arad150 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş — SebeșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş

Sebeș, jud. Alba40 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence — Eforie Nord

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence

Eforie Nord, jud. Constanța48 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence - Elysium Residence oferă îngrijire premium și un mediu sigur pentru seniorii dragi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire și suport pentru persoane vârstnice Casa Zorilor — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centru de îngrijire și suport pentru persoane vârstnice Casa Zorilor

Municipiul București, jud. București21 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Zorilor: servicii de calitate pentru seniori într-un mediu prietenos și modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. — IoneștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Senior House S.R.L.

Ionești, jud. Vâlcea25 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. oferă servicii complete, îngrijire profesională și siguranță pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — GilăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Gilău, jud. Cluj52 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii de calitate, asistență medicală și un mediu primitor și modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan — Târgu JiuFoto ilustrativă

Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan

Târgu Jiu, jud. Gorj25 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire seniori Sf. Ioan - Sf. Ioan oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu confortabil și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Nectarie — Topoloveni

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Nectarie

Topoloveni, jud. Argeș27 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Nectarie din Topoloveni: îngrijire premium, confort și respect.

de la 1.900 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Gherghiței — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Gherghiței

Municipiul București, jud. București30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Gherghiței: confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Popești Leordeni, jud. Ilfov41 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire personalizată garantată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice — VutcaniFoto ilustrativă

Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani - cămin pentru persoane vârstnice

Vutcani, jud. Vaslui15 locuri
Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sf. Calinic de la Cernica Vutcani oferă îngrijire personalizată într-un mediu liniștit și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni History — Eremitu

Cămin de bătrâni History

Eremitu, jud. Mureș50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni History - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Cămin de bătrâni History.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș27 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Elite Haven — VoluntariFoto ilustrativă

Elite Haven

Voluntari, jud. Ilfov37 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial modern cu 37 de locuri în Voluntari, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu confortabil, aproape de București.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Voluntari, jud. Ilfov60 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita — Otopeni

Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita

Otopeni, jud. Ilfov46 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de geriatrie al Fundației Longevita - Asistență specializată și facilități de top pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Park Residence — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Park Residence

Municipiul București, jud. București132 locuri
Îngrijire rezidențială

Affinity Park Residence: îngrijire personalizată și confort premium pentru seniori.

de la 4.400 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea17 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa seniorilor Premium — Municipiul București

Casa seniorilor Premium

Municipiul București, jud. București86 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa seniorilor Premium: îngrijire de calitate pentru o viață liniștită și plină de respect.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor15 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia — Satu Mare

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia

Satu Mare, jud. Satu Mare50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Acasă — Tomești

Centrul rezidențial Acasă

Tomești, jud. Iași68 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Acasă - Centrul Acasă oferă siguranță, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →