Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.

Căminul pentru persoane vârstnice Lazu
Căminul pentru persoane vârstnice Lazu - Lazu oferă un mediu sigur și confortabil seniorilor, cu îngrijire personalizată de înaltă calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I
Noua casă I: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu modern și sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo
Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo oferă condiții moderne, îngrijire profesională și activități sociale.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Casa cu Magnolii
Căminul de bătrâni Casa cu Magnolii - Casa cu Magnolii oferă seniorilor un mediu prietenos și îngrijire personalizată într-un cadru modern.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Sfântul Mihail
Sfântul Mihail: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu sigur, familial și prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice Amalia si Șef Rabin Dr. Moses Rosen
Amalia și Șef Rabin Dr. Moses Rosen: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Fișer
Căminul pentru persoane vârstnice Fișer - Atmosferă familială și siguranță pentru seniori la Căminul Fișer.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sf. Maria
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sf. Maria: confort și siguranță pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire Casa Niță
Centru de îngrijire cu 29 de locuri în Oporelu, jud. Olt. Oferă servicii de cazare și asistență pentru persoane vârstnice în mediul rural.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul de Îngrijire Casa Bunicilor
Casa Bunicilor din Vințu de Jos oferă îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăComplex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial
"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1
Sfântul Luca al Crimeei: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

Căminul pentru bătrâni Sf. Mina - Lido
Căminul pentru bătrâni Sf. Mina - Lido - Sf. Mina - Lido oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med oferă îngrijire premium, confort și siguranță pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru seniori Târgu Jiu
Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor
Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Drum Ponoarele
Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei
Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului
"Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului oferă îngrijire completă și suport seniorilor."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli
Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu plăcut.