Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

63 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului Unirea — UnireaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului Unirea

Unirea, jud. Alba

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial “Acoperământul Maicii Domnului” Unirea: Îngrijire de calitate pentru seniori în Alba.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari — RăcariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari

Răcari, jud. Dâmbovița

51 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București

44 locuri

Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban — ȘiriaFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban

Șiria, jud. Arad

13 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Gurban oferă îngrijire de înaltă calitate într-un mediu familial și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase — Buftea

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase

Buftea, jud. Dâmbovița

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Inimi Frumoase - Inimi Frumoase oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Speranței — Șimnicu de Sus

Căminul de bătrâni Casa Speranței

Șimnicu de Sus, jud. Dolj

64 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Speranței - Casa Speranței, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu — DraguFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu

Dragu, jud. Sălaj

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu - Grijă dedicată și confort pentru seniori la Centrul Dragu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 3 — Pantelimon

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 3

Pantelimon, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 - Camin Santa Maria 3 oferă seniorilor siguranță, confort și servicii premium de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Ciurila

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

51 locuri

Îngrijire rezidențială

"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 — PantelimonFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3

Pantelimon, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila — Brăila

Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila

Brăila, jud. Brăila

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila: servicii de îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoanele de vârsta a III-a - Giulia — SoleștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoanele de vârsta a III-a - Giulia

Solești, jud. Vaslui

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoanele de vârsta a III-a - Giulia oferă îngrijire dedicată și confort complet.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — MărgineniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Mărgineni, jud. Bacău

49 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfânta Maria oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfânta Elisabeta — OradeaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sfânta Elisabeta

Oradea, jud. Bihor

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfânta Elisabeta oferă îngrijire completă și asistență medicală într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru privat de îngrijiri persoane vârstnice Casa Liana — AradFoto ilustrativă

Centru privat de îngrijiri persoane vârstnice Casa Liana

Arad, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijiri persoane vârstnice Casa Liana oferă îngrijire excelentă într-un mediu familial și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Teodor — Rosiori de VedeFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Teodor

Rosiori de Vede, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Teodor - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire la Căminul de bătrâni Sf. Teodor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain — NojoridFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain

Nojorid, jud. Bihor

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Venus — PantelimonFoto ilustrativă

Centrul Venus

Pantelimon, jud. Ilfov

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Venus - Centrul Venus oferă seniorilor siguranță, confort și servicii de îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura — MăguraFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura

Măgura, jud. Bacău

41 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura oferă îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul — Mediaș

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul

Mediaș, jud. Sibiu

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul - Îngrijire personalizată și respect la Căminul Sfântul Mihail Mărturisitorul.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →