Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Betania
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Betania oferă condiții excelente și servicii personalizate pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social oferă îngrijire completă și sigură seniorilor.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor
Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile Bunicilor oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice Bacău
Cămin pentru persoane vârstnice Bacău oferă îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Zile Senine
Căminul de bătrâni Zile Senine oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și primitor.

Căminul de bătrâni Filantropia Berca
"La Căminul de bătrâni Filantropia Berca, seniorii primesc îngrijire de calitate într-un mediu prietenos."

Centrul Residence Ganesh
Ganesh: servicii de calitate pentru seniori într-un mediu liniștit și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților
Centrul rezidențial Casa Părinților oferă îngrijire completă și personalizată pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2: îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Lovrin
Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin oferă condiții excelente și îngrijire personalizată pentru cei dragi.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Cămin persoane vârstnice: siguranță, confort și servicii premium pentru seniori.

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor
Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor oferă îngrijire atentă și confort seniorilor într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal
"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

Căminul de bătrâni Casa Speranței
Căminul de bătrâni Casa Speranței - Casa Speranței, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3
Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal
Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal oferă îngrijire atentă și un spațiu modern și sigur.

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum
Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum - Seniorum oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Tutunaru
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Tutunaru - îngrijire dedicată într-un cămin modern.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Pius
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Pius - un cămin primitor cu servicii personalizate și asistență dedicată.