Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — MociuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Mociu, jud. Cluj90 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, confort și activități sociale într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Baia MareFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și atenție pentru cei dragi la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Millennium - cămin de bătrâni privat — Municipiul București

Cămin Millennium - cămin de bătrâni privat

Municipiul București, jud. București36 locuri
Îngrijire rezidențială

Millennium: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Art Senior Residence — GhirodaFoto ilustrativă

Art Senior Residence

Ghiroda, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 20 de locuri în Ghiroda, lângă Timișoara. Oferă un mediu modern de îngrijire pentru seniori, cu acces facil la oraș.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Primitoare Roșu — ChiajnaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Primitoare Roșu

Chiajna, jud. Ilfov52 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Primitoare Roșu - Grijă și siguranță pentru seniori la Casa Primitoare Roșu. Facilități moderne și servicii dedicate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor

Timișoara, jud. Timiș19 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor oferă servicii complete, siguranță și o atmosferă familială pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Febe — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Febe

Cluj-Napoca, jud. Cluj68 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Febe - Oferim seniorilor un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată și activități recreative.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly — BuhușiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly

Buhuși, jud. Bacău54 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Satul Seniorilor Milly oferă îngrijire de calitate într-un mediu natural și relaxant.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel — Petru RareșFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel

Petru Rareș, jud. Bistrița-Năsăud25 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Daniel: îngrijire și asistență premium pentru seniori, într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru — Alexandru cel BunFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru

Alexandru cel Bun, jud. Neamț60 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru - Îngrijire completă și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor15 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Senior Center — Municipiul București

Cămin de bătrâni Senior Center

Municipiul București, jud. București71 locuri
Îngrijire rezidențială

Senior Center: confort și servicii premium pentru o viață activă și sigură pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Mălini — Mălini

Cămin pentru persoane vârstnice Mălini

Mălini, jud. Suceava20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Mălini - Atmosferă familială și servicii complete la Căminul pentru persoane vârstnice Mălini.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice: siguranță, confort și servicii premium pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga — Municipiul București

Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga

Municipiul București, jud. București41 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga: îngrijire completă într-un mediu primitor și cald.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului — BozoviciFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului

Bozovici, jud. Caraș-Severin90 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului oferă îngrijire completă și suport seniorilor."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Colentina — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Colentina

Municipiul București, jud. București24 locuri
Îngrijire rezidențială

Colentina: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu sigur și cald.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Dr. Teofil Mija — Săcele

Cămin de bătrâni Dr. Teofil Mija

Săcele, jud. Brașov92 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Dr. Teofil Mija: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — MărgineniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Mărgineni, jud. Bacău49 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfânta Maria oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Polizu Residence — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Polizu Residence

Municipiul București, jud. București212 locuri
Îngrijire rezidențială

Affinity Polizu Residence: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu modern și sigur.

de la 4.400 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta — MaieruFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta

Maieru, jud. Bistrița-Năsăud26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfinții Zaharia și Elisabeta - îngrijire dedicată pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nur — Dumbrăvița

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nur

Dumbrăvița, jud. Timiș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nur - Îngrijire completă și atmosferă familială la Casa Nur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →