Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — PanticeuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Panticeu, jud. Cluj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul ideal pentru o viață activă și îngrijire premium, adaptată nevoilor vârstnicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House — Becicherecu Mic

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House

Becicherecu Mic, jud. Timiș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House - îngrijire completă și respect pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Silver — BorșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Silver

Borș, jud. Bihor

92 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”

de la
3.000 lei/lună
Detalii →
Casa bunicilor Gîrcina — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Casa bunicilor Gîrcina

Piatra-Neamț, jud. Neamț

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 18 locuri în Gîrcina, jud. Neamț. Oferă un mediu familial în zona rurală pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor — Eforie NordFoto ilustrativă

Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor

Eforie Nord, jud. Constanța

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul persoane vârstnice Casa Bătrânilor - Casa Bătrânilor, locul ideal pentru confort și siguranță, cu îngrijire dedicată seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med — Municipiul București

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med

Municipiul București, jud. București

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Geronto Life Med: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Amy — TurdaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Amy

Turda, jud. Mureș

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Casa Amy - Îngrijire atentă și confort pentru seniori la Căminul de bătrâni Casa Amy.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Bran, îngrijire persoane vârstnice — Moieciu de Jos

Centrul rezidențial Bran, îngrijire persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Bran, îngrijire persoane vârstnice: mediu sigur și îngrijire premium pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion

Municipiul București, jud. București

59 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion: sănătate și confort pentru seniori într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Simion și Ana Radimna — PojejenaFoto ilustrativă

Centrul social Simion și Ana Radimna

Pojejena, jud. Caraș-Severin

18 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Simion și Ana Radimna - îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu prietenos și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Pitești, jud. Argeș

59 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Senior — AradFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Senior

Arad, jud. Arad

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Senior oferă îngrijire profesionistă într-un mediu familial și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana — SolovăstruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana

Solovăstru, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana - Grijă personalizată și siguranță pentru seniori la Casa Ana.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Theodora — Cluj-NapocaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Theodora

Cluj-Napoca, jud. Cluj

98 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa Theodora oferim seniorilor servicii de îngrijire premium într-un mediu prietenos și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — PetreștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Petrești, jud. Satu Mare

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Simion și Ana — PojejenaFoto ilustrativă

Centrul social Simion și Ana

Pojejena, jud. Caraș-Severin

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social Simion și Ana oferă servicii de îngrijire completă și suport pentru seniori într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — BotizFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Botiz, jud. Satu Mare

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sfânta Maria.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila — Brăila

Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila

Brăila, jud. Brăila

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila: servicii de îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — LupeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Lupeni, jud. Hunedoara

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire personalizată de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor - — Municipiul București

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Moșia Bunicilor - Casa Sălcii: servicii de calitate și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Lemnia — LemniaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Lemnia

Lemnia, jud. Covasna

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Lemnia - Lemnia, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Popești Leordeni, jud. Ilfov

41 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire personalizată garantată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →