Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Petrești, jud. Satu Mare
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa buna speranță
Popești Leordeni, jud. Ilfov
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Buna Speranță - Casa Buna Speranță oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru vârstnici Sfânta Familie
Bacău, jud. Bacău
40 locuri
Centrul rezidențial Sfânta Familie din Bacău oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate și un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești
Șisești, jud. Mehedinți
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 2
Pantelimon, jud. Ilfov
6 locuri
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 1 - Camin Santa Maria 1 oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Constanța
Constanța, jud. Constanța
298 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Constanța - Constanța, cămin modern pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire profesională.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Uliești
Uliești, jud. Dâmbovița
20 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni Familia
Târgu Ocna, jud. Bacău
23 locuri
Centrul de îngrijire bătrâni Familia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Fierbinți
Fierbinți-Târg, jud. Ialomița
75 locuri
Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți - Fierbinți oferă seniorilor îngrijire personalizată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin de îngrijire vârstnici Sante
Municipiul București, jud. București
26 locuri
Sante: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Fălticeni, jud. Suceava
30 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu cald și confortabil pentru seniori, cu îngrijire profesională la Căminul de bătrâni.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Brașov, jud. Brașov
34 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și cald.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor
Spinuș, jud. Bihor
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor
Pitești, jud. Argeș
130 locuri
Centrul Altmed Nursing Depozitelor oferă îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniorii noștri.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș
Vărădia de Mureș, jud. Arad
14 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș oferă îngrijire profesională și mediu familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului
Municipiul București, jud. București
18 locuri
Acoperământul Maicii Domnului: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului
Municipiul București, jud. București
19 locuri
Seniore Zefirului: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici
Constanța, jud. Constanța
28 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici - Casa Drăghici oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Cămin pentru persoane vârstnice
Surani, jud. Cluj
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei
Cluj-Napoca, jud. Cluj
15 locuri
Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med oferă îngrijire premium, confort și siguranță pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Omnia
Timișoara, jud. Timiș
20 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Omnia oferă îngrijire profesionistă și activități variate într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Mironești
Gostinari, jud. Giurgiu
60 locuri
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița
Sucevița, jud. Suceava
72 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sucevița - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Sucevița.