Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Nicolae BălcescuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nicolae Bălcescu, jud. Bacău

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Colosseum — Municipiul București

Cămin de bătrâni Colosseum

Municipiul București, jud. București

53 locuri

Îngrijire rezidențială

Colosseum: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu modern și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa — Municipiul București

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa

Municipiul București, jud. Ilfov

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa - Băneasa oferă îngrijire premium, confort și siguranță seniorilor într-un mediu familial și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sfântul Ilie - Ghencea — Municipiul București

Căminul de bătrâni Sfântul Ilie - Ghencea

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Sfântul Ilie - Ghencea: servicii complete pentru o viață liniștită și demnă pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Oiejdea — Galda de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Oiejdea

Galda de Jos, jud. Alba

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Îngrijire de calitate pentru vârstnici la Căminul Oiejdea, județul Alba.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Bistrița

Cămin pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Cluj

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena — IașiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena

Iași, jud. Iași

178 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 — PloieștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1

Ploiești, jud. Prahova

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Care Center Sf. Maria — VoluntariFoto ilustrativă

Care Center Sf. Maria

Voluntari, jud. Ilfov

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Care Center Sf. Maria - Care Center Sf. Maria oferă un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Senior Rezidence Sf. Ilie — Eforie NordFoto ilustrativă

Senior Rezidence Sf. Ilie

Eforie Nord, jud. Constanța

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Senior Rezidence Sf. Ilie - Sf. Ilie, rezidența perfectă pentru seniori, oferă îngrijire premium într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș — Vărădia de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș

Vărădia de Mureș, jud. Arad

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș oferă îngrijire profesională și mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 — PantelimonFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3

Pantelimon, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Sf. Anastasia — GhelariFoto ilustrativă

Căminul Sf. Anastasia

Ghelari, jud. Hunedoara

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Sf. Anastasia - Sf. Anastasia oferă îngrijire premium seniorilor, într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion 1 — TisăuFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion 1

Tisău, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire premium seniorilor la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion 1."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Asistmed — FloreștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial Asistmed

Florești, jud. Cluj

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 52 de locuri, operat de Asociația Asistmed în Florești, lângă Cluj-Napoca. Oferă găzduire și îngrijire pentru persoane vârstnice aflate în dificultate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani — GăgeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani

Găgești, jud. Vaslui

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani - servicii moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu — Tălmaciu

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu

Tălmaciu, jud. Sibiu

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu - Îngrijire personalizată și confort pentru seniori la Căminul Tălmaciu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus — Odorheiu SecuiescFoto ilustrativă

Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus

Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus - Pastor Bonus oferă confort, siguranță și îngrijire premium seniorilor și preoților.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Căsuța Seniorilor — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Căsuța Seniorilor

Municipiul București, jud. București

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Căsuța Seniorilor: îngrijire profesională pentru seniori într-un mediu cald și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Pitești, jud. Argeș

59 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →