Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu - Casa Măndescu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCasa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2
Casa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2 oferă îngrijire de calitate seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Roznov
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Nobel Care
Cămin de bătrâni Nobel Care: îngrijire de top pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.
Foto ilustrativăAșezământ Pentru Bătrâni
"Așezământ pentru bătrâni - servicii de îngrijire personalizată pentru vârstnici într-un mediu sigur și prietenos."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Fierbinți
Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți - Fierbinți oferă seniorilor îngrijire personalizată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Martin
Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia Parc
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia Parc: siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Bogdănești
Centru rezidențial cu 60 de locuri, administrat de Mănăstirea Bogdănești, în Rîșca, jud. Suceava. Oferă un mediu de liniște și spirit comunitar.
Foto ilustrativăCăminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului
Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului oferă îngrijire completă și activități pentru o viață activă.

Centrul pentru persoane vârstnice - Briza mării
Centrul pentru persoane vârstnice - Briza mării - Briza mării, un centru rezidențial unic, oferă seniorilor siguranță, confort și activități variate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCasa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea
Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II-lea - Oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor
Centrul Bunul Păstor Lespezi oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni 4Generații Eminescu
Cămin de bătrâni 4Generații Eminescu: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu confortabil și sigur.

Centrul Casa Seniorilor Zamfira
Centrul Casa Seniorilor Zamfira - Atmosferă familială și îngrijire personalizată la Casa Seniorilor Zamfira.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice La conac
Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.
Foto ilustrativăCămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena
Cămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă seniorilor confort și îngrijire într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia
Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia - Papu și Maia oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya.