Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul bunicilor Confidence — Mihăilești

Căminul bunicilor Confidence

Mihăilești, jud. Ilfov

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul bunicilor Confidence - Grijă și confort pentru seniori la Căminul bunicilor Confidence. Mediu familial și dedicare.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora — ConstanțaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora

Constanța, jud. Constanța

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora - Casa Aurora oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L.

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Casa Davvero S.R.L. oferă servicii de îngrijire atentă și condiții excelente pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Reședința Senior's Heaven — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Reședința Senior's Heaven

Municipiul București, jud. București

34 locuri

Îngrijire rezidențială

"Reședința Senior's Heaven oferă îngrijire completă și personalizată pentru seniori, într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2 — NucetFoto ilustrativă

Casa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2

Nucet, jud. Bihor

43 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2 oferă îngrijire de calitate seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion

Municipiul București, jud. București

59 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion: sănătate și confort pentru seniori într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Adina — DobroeștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Adina

Dobroești, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Adina - Îngrijire de calitate într-un mediu sigur, confortabil și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru seniori Brio — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru seniori Brio

Piatra-Neamț, jud. Neamț

94 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial modern cu 94 de locuri, situat în comuna Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă condiții de cazare și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru îngrijiri comunitare Maramureș — Ocna ȘugatagFoto ilustrativă

Centrul pentru îngrijiri comunitare Maramureș

Ocna Șugatag, jud. Maramureș

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Rustic - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin Rustic.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Casa noastră — Alba IuliaFoto ilustrativă

Cămin Casa noastră

Alba Iulia, jud. Alba

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Casa Noastră oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial pentru seniori în Alba.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 — Timișoara

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1

Timișoara, jud. Timiș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 - îngrijire completă și respect într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — RădăuțiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Rădăuți, jud. Suceava

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan — AgigeaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan

Agigea, jud. Constanța

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan - Cuviosul Ioan oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu cald și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Av. Popișteanu — Municipiul București

Cămin de bătrâni Av. Popișteanu

Municipiul București, jud. Ilfov

108 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Av. Popișteanu - Av. Popișteanu oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora — Brașov

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora

Brașov, jud. Brașov

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House — Baia MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House

Baia Mare, jud. Maramureș

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Dara Old House - Îngrijire profesională și mediu sigur pentru seniori la Dara Old House.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Egregora A — Voluntari

Cămin pentru persoane vârstnice Egregora A

Voluntari, jud. Ilfov

91 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Egregora A - Confort, siguranță și îngrijire dedicată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru îngrijire persoane vârstnice Luceafărul — Costinești

Centrul pentru îngrijire persoane vârstnice Luceafărul

Costinești, jud. Constanța

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru îngrijire persoane vârstnice Luceafărul - Luceafărul, centru dedicat seniorilor, oferă îngrijire personalizată într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — BaciuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Baciu, jud. Cluj

16 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă suport și confort seniorilor într-un mediu sigur și adaptat nevoilor lor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →