Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Pui — PuiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Pui

Pui, jud. Hunedoara17 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Pui - Căminul Pui oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești — StăneștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești

Stănești, jud. Giurgiu38 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria — TalpaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria

Talpa, jud. Teleorman50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș90 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea34 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați152 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș100 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Periș — Periș

Căminul pentru persoane vârstnice Periș

Periș, jud. Ilfov50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba100 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița — OltenițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița

Oltenița, jud. Călărași38 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Teodor — Rosiori de VedeFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Teodor

Rosiori de Vede, jud. Teleorman24 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Teodor - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire la Căminul de bătrâni Sf. Teodor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea17 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj33 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești — OdobeștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești

Odobești, jud. Vrancea35 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe — Brăila

Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe

Brăila, jud. Brăila161 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Caraiman: îngrijire premium în cadrul Complexului Sfinții Apostoli Brăila.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov135 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Străulești — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Străulești

Municipiul București, jud. București104 locuri
Îngrijire rezidențială

"Complex social Străulești - servicii de îngrijire pentru seniori într-un cămin modern și primitor."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila100 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți — Fierbinți-TârgFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți

Fierbinți-Târg, jud. Ialomița75 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți - Fierbinți oferă seniorilor îngrijire personalizată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui60 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →