Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva — IașiFoto ilustrativă

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva

Iași, jud. Iași

253 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva - Sfânta Cuvioasă Parascheva oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Pietricica — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul social Pietricica

Piatra-Neamț, jud. Neamț

102 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Singureni — SingureniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni

Singureni, jud. Giurgiu

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni - Singureni oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — OneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Onești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Onești oferă îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița

78 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea — TulceaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea

Tulcea, jud. Tulcea

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea - servicii complete de îngrijire și asistență pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Solca — SolcaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Solca

Solca, jud. Suceava

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →