Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt — GalațiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt

Galați, jud. Galați

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București

44 locuri

Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni — SmeeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni

Smeeni, jud. Buzău

25 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Smeeni, seniorii primesc suport complet într-un mediu confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași

45 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț — VânjulețFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț

Vânjuleț, jud. Mehedinți

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț - Confort și respect pentru seniori la Căminul Cuviosul Iov Vânjuleț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița

78 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin

50 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →