Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna

110 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea — TulceaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea

Tulcea, jud. Tulcea

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea - servicii complete de îngrijire și asistență pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc — FocșaniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc

Focșani, jud. Vrancea

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social oferă îngrijire completă și sigură seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Singureni — SingureniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni

Singureni, jud. Giurgiu

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni - Singureni oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina — CruceaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina

Crucea, jud. Constanța

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași

45 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Constanța — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța

Constanța, jud. Constanța

298 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța - Constanța, cămin modern pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Pietricica — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul social Pietricica

Piatra-Neamț, jud. Neamț

102 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →