Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui60 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Periș — Periș

Căminul pentru persoane vârstnice Periș

Periș, jud. Ilfov50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Craiova — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Craiova

Craiova, jud. Dolj320 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Craiova - Craiova oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea37 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț38 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal

Municipiul București, jud. București80 locuri
Îngrijire rezidențială

"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud34 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași45 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea34 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș70 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați152 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila142 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva — IașiFoto ilustrativă

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva

Iași, jud. Iași253 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva - Sfânta Cuvioasă Parascheva oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu60 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov135 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →