Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — PanticeuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Panticeu, jud. Cluj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul ideal pentru o viață activă și îngrijire premium, adaptată nevoilor vârstnicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Îngrijire Casa Bunicilor — Vințu de JosFoto ilustrativă

Centrul de Îngrijire Casa Bunicilor

Vințu de Jos, jud. Alba

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Bunicilor din Vințu de Jos oferă îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa pentru bătrâni Sfânta Treime — GlimbocaFoto ilustrativă

Casa pentru bătrâni Sfânta Treime

Glimboca, jud. Caraș-Severin

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa pentru bătrâni Sfânta Treime seniorii primesc îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Tutunaru — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Tutunaru

Timișoara, jud. Timiș

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Tutunaru - îngrijire dedicată într-un cămin modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Margareta — OrțișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Margareta

Orțișoara, jud. Timiș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin mic și familial cu 10 locuri în Orțișoara, jud. Timiș. Oferă îngrijire personalizată într-un cadru intim.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul — Șimleu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul

Șimleu Silvaniei, jud. Sălaj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sf. Ioan Botezătorul.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu — GiurgiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu

Giurgiu, jud. Giurgiu

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu - Paradisul Seniorilor Giurgiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Episcop Grigorie Leu — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Episcop Grigorie Leu

Pitești, jud. Argeș

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial AltmedNursing Episcop Grigorie Leu oferă îngrijire profesională și mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Moieciu de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Acasă — Tomești

Centrul rezidențial Acasă

Tomești, jud. Iași

68 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Acasă - Centrul Acasă oferă siguranță, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia

Municipiul București, jud. București

114 locuri

Îngrijire rezidențială

Armonia: confort, siguranță și servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.

de la
4.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer

Pitești, jud. Argeș

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial specializat în îngrijirea persoanelor vârstnice diagnosticate cu Alzheimer, situat în Pitești, jud. Argeș. Cu o capacitate de 16 locuri, oferă un mediu sigur și personalizat pentru beneficiari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casă de odihnă și îngrijire vârstnici - Ambient — AbramFoto ilustrativă

Casă de odihnă și îngrijire vârstnici - Ambient

Abram, jud. Bihor

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Casă de odihnă și îngrijire vârstnici - Ambient oferă îngrijire seniorilor într-un mediu confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Oiejdea — Galda de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Oiejdea

Galda de Jos, jud. Alba

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Îngrijire de calitate pentru vârstnici la Căminul Oiejdea, județul Alba.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2 — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2

Constanța, jud. Constanța

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2 - La Cuviosul Ioan 2, seniorii se bucură de siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 — PantelimonFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3

Pantelimon, jud. Ilfov

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire administrat de Asociația Creștină Santa Maria Cristina, cu 26 de locuri în Pantelimon, jud. Ilfov. Oferă asistență și cazare pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Amalia — Eforie NordFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Amalia

Eforie Nord, jud. Constanța

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Amalia - Amalia, locul ideal pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului — BozoviciFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului

Bozovici, jud. Caraș-Severin

90 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Țara Almăjului oferă îngrijire completă și suport seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale — RobeascaFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale

Robeasca, jud. Buzău

9 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale oferă servicii dedicate și suport personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni Familia — Târgu OcnaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni Familia

Târgu Ocna, jud. Bacău

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni Familia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor - — Municipiul București

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -

Municipiul București, jud. București

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Moșia Bunicilor - Casa Nuci: respect și îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Craiova, jud. Dolj

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată și activități sociale.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna — BihariaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna

Biharia, jud. Bihor

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →