Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Ghiroda, jud. Arad
23 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici
Letea Veche, jud. Bacău
20 locuri
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Brădet
Buntești, jud. Bihor
30 locuri
“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”

Cămin de bătrâni
Buftea, jud. Ilfov
27 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire adaptată nevoilor fiecăruia.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Fișer
Rupea, jud. Brașov
25 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice administrat de Biserica Evanghelică C.A. din România, situat în Rupea, jud. Brașov. Dispune de 25 de locuri într-un cadru liniștit, oferind îngrijire cu tradiție și respect.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Maria
Botoșani, jud. Botoșani
17 locuri
Casa Maria: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -
Municipiul București, jud. București
52 locuri
Moșia Bunicilor - Casa Nuci: respect și îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Popești Leordeni, jud. Ilfov
41 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Cămin de bătrâni. Îngrijire personalizată garantată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor
Spinuș, jud. Bihor
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților
Vințu de Jos, jud. Alba
53 locuri
Centrul rezidențial Casa Părinților oferă îngrijire completă și personalizată pentru vârstnici.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru
Brăila, jud. Brăila
72 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru: confort, siguranță și îngrijire completă.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfântul Ilie
Galați, jud. Galați
137 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Ilie - Sfântul Ilie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire premium într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții
Roșiori, jud. Bihor
30 locuri
„Centrul Arborele Vieții: Îngrijire profesională și sprijin afectiv pentru bătrâni în comunitate.”
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina
Sibiu, jud. Sibiu
14 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina - Respect și îngrijire completă la Căminul Sf. Mucenița Irina.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1
Ploiești, jud. Prahova
17 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
Botiz, jud. Satu Mare
47 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sfânta Maria.

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici
Giroc, jud. Timiș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Adriana
Bujoreni, jud. Vâlcea
24 locuri
Centrul rezidențial Adriana - servicii de îngrijire completă și confort într-un mediu sigur și primitor.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura
Măgura, jud. Bacău
41 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura oferă îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul seniorilor Leordeni
Leordeni, jud. București
30 locuri
Centrul seniorilor Leordeni: servicii premium și îngrijire profesională pentru o viață activă și sigură.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici
Constanța, jud. Constanța
28 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici - Casa Drăghici oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni 4Generații Eminescu
Municipiul București, jud. București
37 locuri
Cămin de bătrâni 4Generații Eminescu: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu confortabil și sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel
Petru Rareș, jud. Bistrița-Năsăud
25 locuri
Casa Daniel: îngrijire și asistență premium pentru seniori, într-un mediu sigur, cald și prietenos.