Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora
Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Respect, grijă și siguranță pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Baloteşti
Căminul de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Baloteşti - Balotești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de îngrijire și asistență Căminul Villa Orchidea
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență Căminul Villa Orchidea - Villa Orchidea oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena - Sfânta Elena, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și sprijin profesional.

Cămin Sfânta Ecaterina
Cămin Sfânta Ecaterina - Îngrijire premium pentru vârstnici, într-un mediu sigur, prietenos și confortabil.

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Paula' s
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Paula's oferă condiții excelente și îngrijire personalizată pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCasa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Lemnia
Cămin de bătrâni Lemnia - Lemnia, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCentrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești
Centrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sf. Martin
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Martin oferă îngrijire completă și o atmosferă familială.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane adulte și vârstnice
"Căminul pentru persoane adulte și vârstnice oferă servicii de calitate pentru o viață demnă și confortabilă."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

Cămin de bătrâni Bădeni
"La Căminul de bătrâni Bădeni, seniorii primesc îngrijire completă și sprijin într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Margareta
Cămin mic și familial cu 10 locuri în Orțișoara, jud. Timiș. Oferă îngrijire personalizată într-un cadru intim.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și asistență
Centrul de îngrijire și asistență - Centrul de îngrijire și asistență oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.

Cămin de bătrâni Senior Center
Senior Center: confort și servicii premium pentru o viață activă și sigură pentru seniori.

Cămin de persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 1 Beclean
Cămin Sfântul Luca nr. 1 Beclean: îngrijire completă pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul Casa Ana
Cămin cu 54 de locuri în Lenauheim, jud. Timiș. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un cadru liniștit și bine organizat.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Trup și suflet
Trup și Suflet: îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu cald, sigur și dedicat bunăstării lor.