Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCasa Sf. Ioan Bacova
Centru de îngrijire cu 13 locuri administrat de Caritas Timișoara, în Buziaș. Oferă îngrijire cu tradiție, într-un cadru liniștit.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Săcele
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Senior
Căminul pentru persoane vârstnice Senior oferă îngrijire profesionistă într-un mediu familial și sigur.

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința - Recunoștința oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire persoane vârstnice Sf. Ioan
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Sf. Ioan - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Sf. Ioan.
Foto ilustrativăCăminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva
Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva - Sfânta Cuvioasă Parascheva oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și liniștit.

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice
Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire de calitate, într-un mediu cald și prietenos.

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu - Casa Măndescu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Casa Seniorilor
Centrul rezidențial Sfânta Familie din Bacău oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate și un mediu sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu
"Centrul din Oțelu Roșu oferă cazare și îngrijire completă pentru seniorii aflați în dificultate."

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor
Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor
Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor - Mediu familial și îngrijire de calitate la Casa bunicilor. Confort și atenție pentru cei dragi.

Cămin de bătrâni Senior Center
Senior Center: confort și servicii premium pentru o viață activă și sigură pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean
Cămin Sfântul Luca nr. 2 Beclean: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sf. Ion
Cămin de bătrâni Sf. Ion - Sf. Ion oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Amici Pentru Bunici
Cămin de bătrâni Amici Pentru Bunici: îngrijire premium într-un mediu sigur și familial.

Cămin de bătrâni Senioren Haus Betel Șelimbăr
Cămin de bătrâni Senioren Haus Betel Șelimbăr - Siguranță, confort și îngrijire completă la Senioren Haus Betel Șelimbăr.