Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sarmașu, jud. Cluj
27 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru îngrijire vârstnici
Cluj-Napoca, jud. Cluj
26 locuri
"Casa Criss - Rază de Soare oferă sprijin complet seniorilor într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni Familia
Târgu Ocna, jud. Bacău
23 locuri
Centrul de îngrijire bătrâni Familia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Luxury
Comănești, jud. Bacău
50 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Luxury oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăAșezământul Sfântul Nicolae
Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman
24 locuri
Cămin cu 24 de locuri în Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman. Oferă îngrijire în mediul rural, într-un cadru familial.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni
Pașcani, jud. Iași
96 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni - Oferă îngrijire personalizată și confort într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton
Popești Leordeni, jud. București
28 locuri
Centrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
Unirea, jud. Călărași
28 locuri
"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila
Vădeni, jud. Brăila
100 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

Vitalitas Senior Center
Snagov, jud. Ilfov
200 locuri
Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Davyan Residence
Bacău, jud. Bacău
36 locuri
Căminul de bătrâni Davyan Residence oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos
Ideciu de Jos, jud. Mureș
100 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Zenobia
Târgu Secuiesc, jud. Covasna
70 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Zenobia - Zenobia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Arad, jud. Arad
25 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de înaltă calitate și un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu
Panciu, jud. Vrancea
34 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Craiova
Craiova, jud. Dolj
320 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Craiova - Craiova oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni
Craiova, jud. Dolj
8 locuri
Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni - Centru modern pentru seniori, oferă cazare sigură și asistență personalizată cu profesionalism.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2: îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Fălticeni, jud. Suceava
30 locuri
Cămin de bătrâni - Mediu cald și confortabil pentru seniori, cu îngrijire profesională la Căminul de bătrâni.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec
Agapia, jud. Neamț
19 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor
Bălești, jud. Gorj
28 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

Centrul rezidențial pentru găzduirea și îngrijirea persoanelor aflate în dificultate Asistmed
Florești, jud. Cluj
52 locuri
"Centrul rezidențial oferă îngrijire completă și sprijin seniorilor Asistmed aflați în dificultate într-un mediu modern."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Târgu Mureș, jud. Mureș
76 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Colentina
Municipiul București, jud. București
24 locuri
Colentina: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu sigur și cald.