Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Strehaia
Cămin pentru persoane vârstnice Strehaia - Îngrijire profesională și mediu familial pentru seniori la Cămin Strehaia.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru seniori Cuvioasa Teodora
Centrul rezidențial pentru seniori Cuvioasa Teodora - Cuvioasa Teodora oferă seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire premium.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casian
Cămin pentru persoane vârstnice Casian - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Căminul Casian.

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCentrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni
Centrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni - Grijă și confort pentru seniori la Centrul social din comuna Coroieni.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Dora
Centrul rezidențial Casa Dora oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Oncești
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Maria
Casa Maria: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăAșezământul social pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 2 Bărăbanț
Așezământul Sf. Andrei 2 Bărăbanț: Îngrijire de calitate pentru vârstnici, servicii socio-medicale complete.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și recuperare Premium Senior
Centrul de îngrijire și recuperare Premium Senior - Îngrijire premium pentru seniori la Centrul Premium Senior. Siguranță și confort garantate.

Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum
Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum - Seniorum oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire pentru seniori.
Foto ilustrativăCasa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2
Casa Nucet - Centrul rezidențial destinat persoanelor vârstnice - Corp C2 oferă îngrijire de calitate seniorilor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Bocșa
"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Zădăreni
Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice
Căminul pentru persoane vârstnice - Căminul oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Sava Câmpeni
"Îngrijire de calitate într-un mediu liniștit la Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Sava Câmpeni."
Foto ilustrativăCentrul seniorilor Leordeni
Centrul seniorilor Leordeni: servicii premium și îngrijire profesională pentru o viață activă și sigură.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni
Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni - Șendreni, un cămin sigur și confortabil, oferă seniorilor îngrijire personalizată și sprijin constant.

Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite
Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite - Mediu cald și îngrijire personalizată la Bătrâneți Însorite.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Nojorid oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCentrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor
Centrul Bunul Păstor Lespezi oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul - Îngrijire personalizată și respect la Căminul Sfântul Mihail Mărturisitorul.