Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — IlișeștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ilișești, jud. Suceava

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Parohia Reformată Tinca, căminul creștin de bătrâni — TincaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Parohia Reformată Tinca, căminul creștin de bătrâni

Tinca, jud. Bihor

23 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Parohia Reformată Tinca: Îngrijire creștină, confort și asistență medicală dedicată.”

de la
3.820 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2 — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2

Constanța, jud. Constanța

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan 2 - La Cuviosul Ioan 2, seniorii se bucură de siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice — SurducFoto ilustrativă

Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice

Surduc, jud. Sălaj

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice - Confort și siguranță pentru vârstnici la Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori — ErneiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori

Ernei, jud. Mureș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori - Grijă și confort pentru seniori la Academia Seniori. Servicii complete și moderne.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Colentina — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Colentina

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Colentina: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu sigur și cald.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici speranță și viață — TeacaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici speranță și viață

Teaca, jud. Bistrița-Năsăud

20 locuri

Îngrijire rezidențială

“Centrul rezidențial pentru vârstnici Speranță și Viață: îngrijire de calitate, mediu sigur și confortabil.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer

Pitești, jud. Argeș

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial specializat în îngrijirea persoanelor vârstnice diagnosticate cu Alzheimer, situat în Pitești, jud. Argeș. Cu o capacitate de 16 locuri, oferă un mediu sigur și personalizat pentru beneficiari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — ZalăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Zalău, jud. Sălaj

65 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă caldă și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele — SăceleFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele

Săcele, jud. Brașov

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sântana — SântanaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sântana

Sântana, jud. Timiș

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sântana oferă îngrijire dedicată și facilități excelente într-un spațiu liniștit și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Davyan Residence — BacăuFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Davyan Residence

Bacău, jud. Bacău

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Davyan Residence oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena

Piatra-Neamț, jud. Neamț

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru cu 40 de locuri în Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă cazare și îngrijire permanentă pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Nobel Care — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Nobel Care

Municipiul București, jud. București

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Nobel Care: îngrijire de top pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder — Giroc

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder

Giroc, jud. Timiș

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Amy — TurdaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Amy

Turda, jud. Mureș

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Casa Amy - Îngrijire atentă și confort pentru seniori la Căminul de bătrâni Casa Amy.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului

Municipiul București, jud. București

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Seniore Zefirului: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Senior's Heaven — BucureștiFoto ilustrativă

Casa Senior's Heaven

București, jud. București

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru seniori în sectorul 3, București. Cu 34 de locuri, oferă cazare și asistență zilnică într-un mediu prietenos și profesionist.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A — Popești Leordeni

Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A

Popești Leordeni, jud. Ilfov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A - Îngrijire profesională într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sf. Iosif Oravița — OravițaFoto ilustrativă

Centrul social Sf. Iosif Oravița

Oravița, jud. Caraș-Severin

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social Sf. Iosif Oravița oferă seniorilor îngrijire și suport personalizat într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Senior Residence Sf. Ap. Andrei — Eforie Nord

Senior Residence Sf. Ap. Andrei

Eforie Nord, jud. Constanța

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Senior Residence Sf. Ap. Andrei - Sf. Ap. Andrei, centru modern, asigură seniorilor îngrijire personalizată și facilități premium.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Lemnia — LemniaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Lemnia

Lemnia, jud. Covasna

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Lemnia - Lemnia, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →