Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei — Făurei

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei

Făurei, jud. Brăila

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei: îngrijire profesională într-un mediu cald.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina — SibiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina

Sibiu, jud. Sibiu

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina - Respect și îngrijire completă la Căminul Sf. Mucenița Irina.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi — MoineștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi

Moinești, jud. Bacău

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Sfinţii Voievozi oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus — Odorheiu SecuiescFoto ilustrativă

Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus

Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus - Pastor Bonus oferă confort, siguranță și îngrijire premium seniorilor și preoților.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru vârstnici — PetroșaniFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru vârstnici

Petroșani, jud. Hunedoara

88 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru vârstnici - Oferim seniorilor un mediu prietenos, sigur și îngrijire personalizată pentru o viață activă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Casa Anei — BujoreniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Casa Anei

Bujoreni, jud. Vâlcea

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa Anei oferă îngrijire profesională, facilități moderne și un mediu prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru vârstnici Rezidența Alma — Municipiul București

Centrul pentru vârstnici Rezidența Alma

Municipiul București, jud. București

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Rezidența Alma: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de seniori RSR — PodariFoto ilustrativă

Căminul de seniori RSR

Podari, jud. Dolj

56 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de seniori RSR - RSR oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu confortabil și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Din nou acasă — HunedoaraFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Din nou acasă

Hunedoara, jud. Hunedoara

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Din nou acasă - Din nou acasă oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire într-un mediu prietenos și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Park Residence — Municipiul București

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Affinity Park Residence

Municipiul București, jud. București

132 locuri

Îngrijire rezidențială

Affinity Park Residence: îngrijire personalizată și confort premium pentru seniori.

de la
4.400 lei/lună
Detalii →
Cămin Sf. Proroc Daniel Rășcani — ȘuleteaFoto ilustrativă

Cămin Sf. Proroc Daniel Rășcani

Șuletea, jud. Vaslui

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 22 de locuri în Șuletea, jud. Vaslui. Administrat de o asociație filantropică, oferă îngrijire într-un mediu rural liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1 — Beiuș

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1

Beiuș, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1 oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Colentina — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Colentina

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Colentina: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu sigur și cald.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Rusul — JilavaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Rusul

Jilava, jud. Ilfov

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Rusul - Confort, siguranță și îngrijire dedicată seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Îngrijire Casa Bunicilor — Vințu de JosFoto ilustrativă

Centrul de Îngrijire Casa Bunicilor

Vințu de Jos, jud. Alba

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Bunicilor din Vințu de Jos oferă îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila

142 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Casa cu flori - îngrijire bătrâni — Focșani

Centrul rezidențial Casa cu flori - îngrijire bătrâni

Focșani, jud. Vrancea

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa cu flori - îngrijire bătrâni oferă servicii complete într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni 4Generații Mogoșoaia — Municipiul București

Cămin de bătrâni 4Generații Mogoșoaia

Municipiul București, jud. București

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni 4Generații Mogoșoaia: servicii premium pentru vârstnici într-un mediu cald și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zile Senine — BacăuFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zile Senine

Bacău, jud. Bacău

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zile Senine oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →