Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Țaga, jud. Cluj
57 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ațel
Ațel, jud. Sibiu
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ațel - Mediu cald și sigur pentru seniori la Căminul din Ațel.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Apold, jud. Mureș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și respect pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Oradea, jud. Bihor
57 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Cămin pentru persoane vârstnice
Surani, jud. Cluj
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCăminul Elena Doamna
Afumați, jud. Ilfov
24 locuri
Căminul Elena Doamna - Elena Doamna oferă seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.

Cămin pentru persoane vârstnice Sivomed
Bârnova, jud. Iași
35 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sivomed - Sivomed oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi
Bârghiș, jud. Sibiu
54 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi - Atmosferă familială și îngrijire de calitate la Ighișu Vechi.
Foto ilustrativăCentrul Venus
Pantelimon, jud. Ilfov
14 locuri
Centrul Venus - Centrul Venus oferă seniorilor siguranță, confort și servicii de îngrijire de înaltă calitate.

Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria
Cornetu, jud. București
29 locuri
Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria: îngrijire completă și confort pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș
Vărădia de Mureș, jud. Arad
14 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș oferă îngrijire profesională și mediu familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean
Timișoara, jud. Timiș
15 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur.
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae
Checea, jud. Timiș
12 locuri
Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae - Servicii profesionale și siguranță la Sfântul Nicolae.

Căminul de bătrâni Casa Speranței
Șimnicu de Sus, jud. Dolj
64 locuri
Căminul de bătrâni Casa Speranței - Casa Speranței, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1
Ploiești, jud. Prahova
17 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B
Voluntari, jud. Ilfov
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru
Brăila, jud. Brăila
72 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru: confort, siguranță și îngrijire completă.

Cămin pentru persoane vârstnice Amalia si Șef Rabin Dr. Moses Rosen
Municipiul București, jud. București
144 locuri
Amalia și Șef Rabin Dr. Moses Rosen: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin Eden
Otopeni, jud. București
80 locuri
Cămin Eden: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -
Municipiul București, jud. București
52 locuri
Moșia Bunicilor - Casa Nuci: respect și îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin vârstnici Ariminia - casa Clinceni
Clinceni, jud. Ilfov
35 locuri
Cămin vârstnici Ariminia - casa Clinceni - Ariminia Clinceni oferă seniorilor un mediu sigur și îngrijire premium într-un spațiu familial.

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1
Timișoara, jud. Timiș
30 locuri
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 - îngrijire completă și respect într-un mediu modern.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Casa Geron
Municipiul București, jud. București
56 locuri
Casa Geron: confort și îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur.