Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Măgherani
Măgherani, jud. Mureș
42 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

Cămin pentru persoane vârstnice Kalvin
Cluj-Napoca, jud. Cluj
75 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Kalvin - Kalvin, un cămin modern pentru seniori, oferă îngrijire profesională și activități variate.

Cămin vârstnici Fileo
Salonta, jud. Cluj
30 locuri
"Căminul Fileo oferă servicii premium de îngrijire într-un mediu prietenos și sigur pentru seniori."

Cămin pentru persoane vârstnice Foieni
Foieni, jud. Satu Mare
56 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Foieni - Mediu sigur și servicii de îngrijire adaptate la Căminul din Foieni.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home
Craiova, jud. Dolj
18 locuri
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul
Mediaș, jud. Sibiu
42 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul - Îngrijire personalizată și respect la Căminul Sfântul Mihail Mărturisitorul.
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Sava Câmpeni
Amaru, jud. Buzău
25 locuri
"Îngrijire de calitate într-un mediu liniștit la Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Sava Câmpeni."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal
Timișoara, jud. Timiș
60 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal oferă îngrijire atentă și un spațiu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Amici Pentru Bunici
Municipiul București, jud. București
35 locuri
Cămin de bătrâni Amici Pentru Bunici: îngrijire premium într-un mediu sigur și familial.

Cămin de vârstnici Reședința Tritean
Turda, jud. Cluj
25 locuri
Cămin de vârstnici Reședința Tritean - Reședința Tritean, un cămin modern pentru vârstnici, cu servicii de îngrijire de calitate.

Cămin de bătrâni Colosseum
Municipiul București, jud. București
53 locuri
Colosseum: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu modern și confortabil.

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința
Băcia, jud. Hunedoara
33 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința - Recunoștința oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.

Centrul rezidențial de vârstnici Senior
Ciurila, jud. Cluj
44 locuri
Centrul rezidențial de vârstnici Senior - Senior, centrul rezidențial dedicat seniorilor, oferă servicii de îngrijire premium și siguranță.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice
Timișoara, jud. Timiș
27 locuri
Centrul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și siguranță într-un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Bogdănești
Suceava, jud. Suceava
60 locuri
Centru rezidențial cu 60 de locuri, administrat de Mănăstirea Bogdănești, în Rîșca, jud. Suceava. Oferă un mediu de liniște și spirit comunitar.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Floriana Îngrijire
Voluntari, jud. București
46 locuri
Casa Floriana Îngrijire: servicii premium pentru o viață activă și liniștită pentru seniori.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence
Eforie Nord, jud. Constanța
48 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence - Elysium Residence oferă îngrijire premium și un mediu sigur pentru seniorii dragi.

Centrul rezidențial pentru seniori Reședința Bunicilor
Municipiul București, jud. București
110 locuri
Reședința Bunicilor: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCămin Sfânta Ecaterina nr. 2
Afumați, jud. Ilfov
33 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice cu 33 de locuri, situat pe șoseaua București-Urziceni, în Afumați, jud. Ilfov. Oferă cazare și îngrijire permanentă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Zalău, jud. Sălaj
65 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă caldă și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -
Municipiul București, jud. București
52 locuri
Moșia Bunicilor - Casa Nuci: respect și îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa del Girasole
Municipiul București, jud. Dâmbovița
20 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa del Girasole - Casa del Girasole oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire de înaltă calitate.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean
Beclean, jud. Bistrița-Năsăud
46 locuri
Cămin Sfântul Luca nr. 2 Beclean: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.