Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Sibiu, jud. Sibiu
90 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu primitor și îngrijire completă pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Florești, jud. Cluj
25 locuri
"Cămin pentru persoane vârstnice - îngrijire completă și suport personalizat într-un mediu sigur și confortabil."

Căminul de bătrâni Sfântul Ilie - Ghencea
Municipiul București, jud. București
24 locuri
Sfântul Ilie - Ghencea: servicii complete pentru o viață liniștită și demnă pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile
Satu Mare, jud. Satu Mare
25 locuri
Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile - Grijă profesională și confort la Centrul Sfântul Vasile.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Veneția
Brăila, jud. Brăila
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Veneția: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu
Giurgiu, jud. Giurgiu
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Paradisul Seniorilor Giurgiu - Paradisul Seniorilor Giurgiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire de înaltă calitate.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Rezidența Vida
Municipiul București, jud. București
85 locuri
Rezidența Vida: servicii premium pentru seniori într-un mediu sigur și modern.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cehu Silvaniei, jud. Sălaj
60 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Gherghiței
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin de bătrâni Gherghiței: confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul Elena Doamna
Afumați, jud. Ilfov
24 locuri
Căminul Elena Doamna - Elena Doamna oferă seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ninalulu
Iclănzel, jud. Mureș
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ninalulu - Confort și respect pentru seniori la Căminul Ninalulu.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Amalia
Eforie Nord, jud. Constanța
50 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Amalia - Amalia, locul ideal pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire de calitate.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor
Valea Mare, jud. Argeș
36 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor din Feteni oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sebeş
Sebeș, jud. Alba
40 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice Affinity Life Care Domenii Plaza
Municipiul București, jud. București
78 locuri
Affinity Life Care Domenii Plaza: îngrijire de top pentru seniori într-un mediu modern și sigur.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C12
Câmpina, jud. Prahova
40 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C12 - Mediu sigur și îngrijire la Conacul bunicii C12.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1
Beiuș, jud. Bihor
15 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Beiuș - corp C1 oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală.

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici
Giroc, jud. Timiș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Măicuța
Baciu, jud. Cluj
31 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Măicuța - Căminul Măicuța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin de bătrâni Casa Nestor
Municipiul București, jud. București
29 locuri
Casa Nestor: servicii premium pentru o viață activă și sigură pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Turda, jud. Cluj
22 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul perfect pentru îngrijirea seniorilor dragi, cu servicii adaptate fiecărei nevoi.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor
Pitești, jud. Argeș
130 locuri
Centrul Altmed Nursing Depozitelor oferă îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniorii noștri.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe
Românași, jud. Sălaj
90 locuri
Centrul rezidențial din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe - Îngrijire personalizată pentru seniori la Sfântul Gheorghe.