Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele — SăceleFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele

Săcele, jud. Brașov

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Arhanghel Mihail și Gavril — Conțești

Cămin de bătrâni Arhanghel Mihail și Gavril

Conțești, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Arhanghel Mihail și Gavril: îngrijire personalizată și respect pentru seniori într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna

110 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo — BujoreniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo

Bujoreni, jud. Vâlcea

39 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Relaxbalneo oferă condiții moderne, îngrijire profesională și activități sociale.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden — Ceuașu de Câmpie

Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden

Ceuașu de Câmpie, jud. Mureș

39 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Eden Garden - Mediu prietenos și servicii de calitate la Cămin Eden Garden.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș

76 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale — RobeascaFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale

Robeasca, jud. Buzău

9 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale oferă servicii dedicate și suport personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SuseniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Suseni, jud. Harghita

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder — Giroc

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder

Giroc, jud. Timiș

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — Mihail KogălniceanuFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Mihail Kogălniceanu, jud. Constanța

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Cămin sigur și confortabil pentru seniorii dragi, cu servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Maria — Ovidiu

Căminul pentru persoane vârstnice Maria

Ovidiu, jud. Constanța

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Maria - Maria, locul ideal pentru seniori, oferă siguranță, confort și sprijin profesional.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici — Letea VecheFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici

Letea Veche, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Lummy House Cămin Seniori — PantelimonFoto ilustrativă

Lummy House Cămin Seniori

Pantelimon, jud. București

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Lummy House: îngrijire premium pentru o viață activă și plăcută într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu — Tălmaciu

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu

Tălmaciu, jud. Sibiu

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de persoane vârstnice Tălmaciu - Îngrijire personalizată și confort pentru seniori la Căminul Tălmaciu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Elena Doamna — AfumațiFoto ilustrativă

Căminul Elena Doamna

Afumați, jud. Ilfov

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Elena Doamna - Elena Doamna oferă seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 1 Bărăbanţ — Alba IuliaFoto ilustrativă

Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 1 Bărăbanţ

Alba Iulia, jud. Alba

36 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Transilvania Senior: îngrijire de calitate în Alba Iulia, confort și siguranță.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea

47 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș — CorlăteniFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș

Corlăteni, jud. Neamț

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș - Atmosferă caldă și sprijin complet la Centrul Gabriela Rădoiaș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de rezidență pentru seniori Trai bun — OtopeniFoto ilustrativă

Centru de rezidență pentru seniori Trai bun

Otopeni, jud. București

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Trai bun: servicii premium pentru o viață activă și liniștită într-un mediu sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta — Sfântu Gheorghe

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta

Sfântu Gheorghe, jud. Covasna

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta - Complexul Zathureczky Berta oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aur — BrăilaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aur

Brăila, jud. Brăila

57 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Aur: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și plin de respect.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă Pipera — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă Pipera

Voluntari, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru — ZărneștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru

Zărnești, jud. Brașov

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru: îngrijire premium, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →