Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Craiova, jud. Dolj

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată și activități sociale.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice — MogoșoaiaFoto ilustrativă

Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice

Mogoșoaia, jud. Ilfov

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Sfântul Toma oferă siguranță, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu modern și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Simion și Ana Radimna — PojejenaFoto ilustrativă

Centrul social Simion și Ana Radimna

Pojejena, jud. Caraș-Severin

18 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Simion și Ana Radimna - îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu prietenos și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni — Pașcani

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni

Pașcani, jud. Iași

96 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni - Oferă îngrijire personalizată și confort într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ciprian și Iustina — Mogoșoaia

Cămin pentru persoane vârstnice Ciprian și Iustina

Mogoșoaia, jud. București

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Ciprian și Iustina: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I

Municipiul București, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Noua casă I: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice: servicii premium pentru o viață liniștită și sigură

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril — GârcinaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril

Gârcina, jud. Neamț

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril - Atmosferă caldă și îngrijire de calitate la Căminul Sfinții Arhangheli Mihail și Gavril.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu

Pitești, jud. Argeș

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial AltmedNursing Ioan Budai Deleanu oferă seniorilor îngrijire de calitate și mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — MăguraFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Măgura, jud. Bacău

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Voluntari, jud. Ilfov

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Senior Center — Municipiul București

Cămin de bătrâni Senior Center

Municipiul București, jud. București

71 locuri

Îngrijire rezidențială

Senior Center: confort și servicii premium pentru o viață activă și sigură pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean — BecleanFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 2 Beclean

Beclean, jud. Bistrița-Năsăud

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Sfântul Luca nr. 2 Beclean: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu — Oradea

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu

Oradea, jud. Bihor

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița — OltenițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița

Oltenița, jud. Călărași

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice — RăchitoasaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice

Răchitoasa, jud. Bacău

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Răchitoasa oferă servicii complete seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Sarmașu

Cămin pentru persoane vârstnice

Sarmașu, jud. Cluj

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița

78 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home — CraiovaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home

Craiova, jud. Dolj

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice — CorbeancaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice

Corbeanca, jud. București

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice: confort, siguranță și servicii premium pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta — Sfântu Gheorghe

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta

Sfântu Gheorghe, jud. Covasna

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta - Complexul Zathureczky Berta oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →