Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

63 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Silver — BorșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Silver

Borș, jud. Bihor

92 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”

de la
3.000 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Moieciu de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni — CraiovaFoto ilustrativă

Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni

Craiova, jud. Dolj

8 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni - Centru modern pentru seniori, oferă cazare sigură și asistență personalizată cu profesionalism.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 1 Beclean — Beclean

Cămin de persoane vârstnice Sfântul Luca nr. 1 Beclean

Beclean, jud. Bistrița-Năsăud

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Sfântul Luca nr. 1 Beclean: îngrijire completă pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Casa Dobrogeană — TulceaFoto ilustrativă

Cămin Casa Dobrogeană

Tulcea, jud. Tulcea

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 38 de locuri în municipiul Tulcea, administrat de Asociația Casa Dobrogeană. Oferă îngrijire și cazare într-un cadru accesibil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc — FocșaniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc

Focșani, jud. Vrancea

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social oferă îngrijire completă și sigură seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Empathy — Domnești

Căminul pentru persoane vârstnice Empathy

Domnești, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Empathy: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina — SibiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina

Sibiu, jud. Sibiu

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina - Respect și îngrijire completă la Căminul Sf. Mucenița Irina.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — FrasinFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Frasin, jud. Suceava

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Respect, grijă și siguranță pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La conac — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La conac

Piatra-Neamț, jud. Neamț

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena

Piatra-Neamț, jud. Neamț

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru cu 40 de locuri în Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă cazare și îngrijire permanentă pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann — AradFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann

Arad, jud. Arad

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa BaronNeumann oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor — Mărgineni

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor

Mărgineni, jud. Bacău

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile Bunicilor oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Adina — DobroeștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Adina

Dobroești, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Adina - Îngrijire de calitate într-un mediu sigur, confortabil și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul — Șimleu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul

Șimleu Silvaniei, jud. Sălaj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sf. Ioan Botezătorul.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SalontaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Salonta, jud. Bihor

21 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Salonta: Îngrijire personalizată, asistență medicală și confort într-un mediu sigur.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni — HârșovaFoto ilustrativă

Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni

Hârșova, jud. Constanța

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni - Radar azil de bătrâni oferă seniorilor sprijin, confort și o atmosferă familială.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Elite Haven — VoluntariFoto ilustrativă

Elite Haven

Voluntari, jud. Ilfov

37 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial modern cu 37 de locuri în Voluntari, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu confortabil, aproape de București.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Rustic — Baia SprieFoto ilustrativă

Cămin Rustic

Baia Sprie, jud. Maramureș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Rustic - Confort și îngrijire dedicată seniorilor la Cămin Rustic. Mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — NădlacFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nădlac, jud. Arad

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Sfânta Ecaterina — Afumați

Cămin Sfânta Ecaterina

Afumați, jud. Ilfov

95 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Sfânta Ecaterina - Îngrijire premium pentru vârstnici, într-un mediu sigur, prietenos și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →