Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov48 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire seniori - Casa Spuma mării — NăvodariFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire seniori - Casa Spuma mării

Năvodari, jud. Constanța74 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire seniori - Casa Spuma mării - Casa Spuma mării oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu prietenos și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă II

Municipiul București, jud. București25 locuri
Îngrijire rezidențială

Noua casă II: respect și confort pentru seniori într-un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Casa Dobrogeană — TulceaFoto ilustrativă

Cămin Casa Dobrogeană

Tulcea, jud. Tulcea38 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 38 de locuri în municipiul Tulcea, administrat de Asociația Casa Dobrogeană. Oferă îngrijire și cazare într-un cadru accesibil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale — RobeascaFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale

Robeasca, jud. Buzău9 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale oferă servicii dedicate și suport personalizat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui60 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici — Giroc

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici

Giroc, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria — Cornetu

Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria

Cornetu, jud. București29 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria: îngrijire completă și confort pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Acasă e la noi — Teremia MareFoto ilustrativă

Căminul Acasă e la noi

Teremia Mare, jud. Timiș12 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 12 locuri în Teremia Mare, jud. Timiș. Oferă îngrijire într-un mediu familial, cu atenție personalizată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal

Timișoara, jud. Timiș60 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal oferă îngrijire atentă și un spațiu modern și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Sfântul Mihail — BotoșaniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Sfântul Mihail

Botoșani, jud. Botoșani24 locuri
Îngrijire rezidențială

Sfântul Mihail: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu sigur, familial și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare90 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul de Persoane în Vârstă Alzheimer

Pitești, jud. Argeș16 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial specializat în îngrijirea persoanelor vârstnice diagnosticate cu Alzheimer, situat în Pitești, jud. Argeș. Cu o capacitate de 16 locuri, oferă un mediu sigur și personalizat pentru beneficiari.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna — BihariaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna

Biharia, jud. Bihor9 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fișer — RupeaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fișer

Rupea, jud. Sibiu25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fișer - Atmosferă familială și siguranță pentru seniori la Căminul Fișer.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Suflete în etate — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Suflete în etate

Municipiul București, jud. București27 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Suflete în etate oferă îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele

Municipiul București, jud. București30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Drum Ponoarele: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Bran, îngrijire persoane vârstnice — Moieciu de Jos

Centrul rezidențial Bran, îngrijire persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov47 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Bran, îngrijire persoane vârstnice: mediu sigur și îngrijire premium pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Colosseum — Municipiul București

Cămin de bătrâni Colosseum

Municipiul București, jud. București53 locuri
Îngrijire rezidențială

Colosseum: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu modern și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor

Pitești, jud. Argeș130 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul Altmed Nursing Depozitelor oferă îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniorii noștri.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin seniori central — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin seniori central

Craiova, jud. Dolj80 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin seniori central - Cămin seniori central oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi — Bârghiș

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi

Bârghiș, jud. Sibiu54 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi - Atmosferă familială și îngrijire de calitate la Ighișu Vechi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sfântul Ilie — BragadiruFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sfântul Ilie

Bragadiru, jud. Ilfov38 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 38 de locuri în Bragadiru, la marginea Bucureștiului. Oferă cazare, asistență zilnică și suport medical pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →