Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Eva Maria
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Eva Maria oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul perfect pentru îngrijirea seniorilor dragi, cu servicii adaptate fiecărei nevoi.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Parohia Reformată Tinca, căminul creștin de bătrâni
“Cămin pentru vârstnici Parohia Reformată Tinca: Îngrijire creștină, confort și asistență medicală dedicată.”
Foto ilustrativăCămin Casa Dobrogeană
Cămin cu 38 de locuri în municipiul Tulcea, administrat de Asociația Casa Dobrogeană. Oferă îngrijire și cazare într-un cadru accesibil.
Foto ilustrativăCămin Eden
Cămin Eden: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa buna speranță
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Buna Speranță - Casa Buna Speranță oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăAșezământ Pentru Bătrâni
"Așezământ pentru bătrâni - servicii de îngrijire personalizată pentru vârstnici într-un mediu sigur și prietenos."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.
Foto ilustrativăCentrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții
„Centrul Arborele Vieții: Îngrijire profesională și sprijin afectiv pentru bătrâni în comunitate.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Voineasa
Voineasa: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice
Centrul de îngrijire și asistență Răchitoasa oferă servicii complete seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help - Senior Help oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu confortabil și modern.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe
Centrul rezidențial din cadrul centrului social Sfântul Gheorghe - Îngrijire personalizată pentru seniori la Sfântul Gheorghe.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul Elda Nostrum
Centru de îngrijire cu 26 de locuri în Popești Leordeni, la sud de București. Oferă cazare și asistență permanentă pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăSenior Rezidence Sf. Ilie
Senior Rezidence Sf. Ilie - Sf. Ilie, rezidența perfectă pentru seniori, oferă îngrijire premium într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și facilități moderne la Centru rezidențial pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCăminul de Seniori Sf. Mina
Căminul de Seniori Sf. Mina - Sf. Mina oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu modern.
Foto ilustrativăCămin pentru îngrijire vârstnici
"Casa Criss - Rază de Soare oferă sprijin complet seniorilor într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Andrei 1 Bărăbanţ
“Cămin pentru vârstnici Transilvania Senior: îngrijire de calitate în Alba Iulia, confort și siguranță.”
Foto ilustrativăCentru de îngrijire Casa Paco
Centru de îngrijire Casa Paco oferă îngrijire profesională și mediu familial în Arad.