Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov48 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu sigur, confortabil și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif — IașiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif

Iași, jud. Iași48 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif - Casa Sf. Iosif oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu prietenos și modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor15 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Arad, jud. Arad25 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de înaltă calitate și un mediu confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de vârstnici Adina — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul de vârstnici Adina

Voluntari, jud. Ilfov29 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 29 de locuri pe bd. Pipera, Voluntari. Situat în apropierea Bucureștiului, oferă acces facil și condiții bune de îngrijire pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj63 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3 — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3

Municipiul București, jud. București66 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa sufletului 3: servicii complete pentru seniori într-un mediu primitor și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu — Oradea

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu

Oradea, jud. Bihor52 locuri
Îngrijire rezidențială

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București26 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice: servicii premium pentru o viață liniștită și sigură

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni privat

Municipiul București, jud. București48 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni privat: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Singureni — SingureniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni

Singureni, jud. Giurgiu60 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Singureni - Singureni oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor - — Municipiul București

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -

Municipiul București, jud. București70 locuri
Îngrijire rezidențială

Moșia Bunicilor - Casa Brazi-Castani: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu cald și liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La Crispa — Supuru de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La Crispa

Supuru de Jos, jud. Satu Mare10 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice La Crispa - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Căminul La Crispa.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Casa Dobrogeană — TulceaFoto ilustrativă

Cămin Casa Dobrogeană

Tulcea, jud. Tulcea38 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin cu 38 de locuri în municipiul Tulcea, administrat de Asociația Casa Dobrogeană. Oferă îngrijire și cazare într-un cadru accesibil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — Ploiești

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Ploiești, jud. Ilfov47 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Grijă și confort pentru seniori la Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori — ErneiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori

Ernei, jud. Mureș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Academia Seniori - Grijă și confort pentru seniori la Academia Seniori. Servicii complete și moderne.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați152 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Elda Nostrum — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Centrul Elda Nostrum

Popești Leordeni, jud. Ilfov26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 26 de locuri în Popești Leordeni, la sud de București. Oferă cazare și asistență permanentă pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Craiova, jud. Dolj54 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată și activități sociale.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli — OradeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli

Oradea, jud. Bihor14 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Bunicii Veseli oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu plăcut.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice - Haleș, nr. 254 A, pavilion III — TisăuFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice - Haleș, nr. 254 A, pavilion III

Tisău, jud. Buzău76 locuri
Îngrijire rezidențială

"Îngrijire personalizată și siguranță la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion III."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sf. Ioan Bacova — BuziașFoto ilustrativă

Casa Sf. Ioan Bacova

Buziaș, jud. Timiș13 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 13 locuri administrat de Caritas Timișoara, în Buziaș. Oferă îngrijire cu tradiție, într-un cadru liniștit.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Îngrijire Casa Bunicilor — Vințu de JosFoto ilustrativă

Centrul de Îngrijire Casa Bunicilor

Vințu de Jos, jud. Alba23 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Bunicilor din Vințu de Jos oferă îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria — Cornetu

Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria

Cornetu, jud. București29 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și îngrijire Sfânta Maria: îngrijire completă și confort pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →