Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Betania
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Betania oferă condiții excelente și servicii personalizate pentru seniori.

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. David
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. David - Siguranță și îngrijire completă pentru seniori la Căminul Sf. David.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire pentru vârstnici
Centrul de îngrijire pentru vârstnici - Oferim seniorilor un mediu prietenos, sigur și îngrijire personalizată pentru o viață activă.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Martha
Cămin pentru persoane vârstnice Martha - Îngrijire personalizată și mediu familial la Căminul pentru persoane vârstnice Martha.
Foto ilustrativăCasa Sf. Ioan Bacova
Centru de îngrijire cu 13 locuri administrat de Caritas Timișoara, în Buziaș. Oferă îngrijire cu tradiție, într-un cadru liniștit.
Foto ilustrativăRezidența pentru persoane vârstnice
Rezidența pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și confortabil pentru seniori la Rezidența pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas - Nikolas, căminul perfect pentru seniori, cu servicii personalizate și facilități moderne.

Căminul pentru persoane vârstnice Raiul Bunicilor
Căminul pentru persoane vârstnice Raiul Bunicilor - Raiul Bunicilor oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Hăghig
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Lovrin
Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin oferă condiții excelente și îngrijire personalizată pentru cei dragi.
Foto ilustrativăCăminul Acasă e la noi
Cămin cu 12 locuri în Teremia Mare, jud. Timiș. Oferă îngrijire într-un mediu familial, cu atenție personalizată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
"Cămin pentru persoane vârstnice oferă suport și confort seniorilor într-un mediu sigur și adaptat nevoilor lor."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioachim și Ana - Îngrijire completă și confort la Centrul Sf. Ioachim și Ana. Calitate și respect pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu cald și servicii de îngrijire adaptate la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice: servicii premium pentru o viață liniștită și sigură.

Cămin pentru persoane vârstnice Mălini
Cămin pentru persoane vârstnice Mălini - Atmosferă familială și servicii complete la Căminul pentru persoane vârstnice Mălini.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția - Finția, centrul modern pentru seniori, asigură confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Viață liniștită
Căminul de bătrâni Viață liniștită oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Noastră RDC
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Noastră RDC - îngrijire dedicată și confort pentru seniori.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa cu bunici Filofteia
Cămin pentru persoane vârstnice Casa cu bunici Filofteia - Casa cu bunici Filofteia, un cămin primitor pentru seniori, cu servicii de calitate.

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura oferă îngrijire de calitate.