Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

795 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea

37 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș — CorlăteniFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș

Corlăteni, jud. Neamț

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș - Atmosferă caldă și sprijin complet la Centrul Gabriela Rădoiaș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Acoperământul Bunicilor Sascut — SascutFoto ilustrativă

Centrul Acoperământul Bunicilor Sascut

Sascut, jud. Bacău

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Acoperământul Bunicilor Sascut oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și familial pentru persoanele vârstnice din Sascut, Bacău.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Corp C — Popești Leordeni

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Corp C

Popești Leordeni, jud. Ilfov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Corp C - Îngrijire premium, atenție specializată și activități recreative pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani — GăgeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani

Găgești, jud. Vaslui

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani - servicii moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu — DraguFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu

Dragu, jud. Sălaj

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire a persoanelor de vârsta a III-a Dragu - Grijă dedicată și confort pentru seniori la Centrul Dragu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 2 — Pantelimon

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 2

Pantelimon, jud. Ilfov

6 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 1 - Camin Santa Maria 1 oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan — AgigeaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan

Agigea, jud. Constanța

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Ioan - Cuviosul Ioan oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu cald și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela — Sângeorgiu de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela

Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș

31 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum — Bârnova

Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum

Bârnova, jud. Iași

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial al persoanelor +60 Seniorum - Seniorum oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor

Arad, jud. Arad

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Anton — Satu MareFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Anton

Satu Mare, jud. Satu Mare

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Anton - Respect și servicii complete pentru seniori la Căminul Sfântul Anton.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — Baia MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Îngrijire completă și mediu sigur la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel — Petru RareșFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel

Petru Rareș, jud. Bistrița-Năsăud

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Daniel: îngrijire și asistență premium pentru seniori, într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor — Luizi-Călugăra

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor

Luizi-Călugăra, jud. Bacău

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi — Bârghiș

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi

Bârghiș, jud. Sibiu

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ighișu Vechi - Atmosferă familială și îngrijire de calitate la Ighișu Vechi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — AradFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Arad, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de înaltă calitate și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile — Satu MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile

Satu Mare, jud. Satu Mare

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile - Grijă profesională și confort la Centrul Sfântul Vasile.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana

Municipiul București, jud. București

41 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfânta Ana oferă servicii complete de îngrijire pentru vârstnici într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești — StăneștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești

Stănești, jud. Giurgiu

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →