Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Petru și Pavel Cenade Diakonia
Căminul Sf. Ap. Petru și Pavel Cenade Diakonia oferă îngrijire completă într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sfânta Maria.

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Dumitru: servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire Senior House S.R.L.
Centrul de îngrijire Senior House S.R.L. oferă servicii complete, îngrijire profesională și siguranță pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul Acoperământul Bunicilor Sascut
Centrul Acoperământul Bunicilor Sascut oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și familial pentru persoanele vârstnice din Sascut, Bacău.

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Zădăreni
Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Cămin de bătrâni Dr. Teofil Mija
Cămin de bătrâni Dr. Teofil Mija: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești
Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

Casa seniorilor Premium
Casa seniorilor Premium: îngrijire de calitate pentru o viață liniștită și plină de respect.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni privat
Cămin de bătrâni privat: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia
Armonia: confort, siguranță și servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Casa Sf. Iosif
Căminul de bătrâni Casa Sf. Iosif - Casa Sf. Iosif oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu prietenos și modern.
Foto ilustrativăCentru rezidențial destinat persoanelor vârstnice Lumina
Centrul rezidențial Lumina oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
"Cămin pentru persoane vârstnice - îngrijire completă și suport personalizat într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCentrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.
Foto ilustrativăCare Center Sf. Maria
Care Center Sf. Maria - Care Center Sf. Maria oferă un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sf. Ioan Botezătorul.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu - Casa Măndescu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Salonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.