Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență — GalațiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență

Galați, jud. Galați

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență - Centrul de îngrijire și asistență oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane adulte și vârstnice — AninaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane adulte și vârstnice

Anina, jud. Caraș-Severin

48 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane adulte și vârstnice oferă servicii de calitate pentru o viață demnă și confortabilă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cruceni — Șagu

Cămin de bătrâni Cruceni

Șagu, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu — Oradea

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu

Oradea, jud. Bihor

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Serviciul Centrul rezidențial Casa Frențiu oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru găzduirea și îngrijirea persoanelor aflate în dificultate Asistmed — Florești

Centrul rezidențial pentru găzduirea și îngrijirea persoanelor aflate în dificultate Asistmed

Florești, jud. Cluj

52 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul rezidențial oferă îngrijire completă și sprijin seniorilor Asistmed aflați în dificultate într-un mediu modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — TurdaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Turda, jud. Cluj

14 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Voluntari, jud. Ilfov

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Harmonia — Timișoara

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Harmonia

Timișoara, jud. Timiș

112 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Harmonia - îngrijire profesionistă și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Filantropia Berca — Berca

Căminul de bătrâni Filantropia Berca

Berca, jud. Buzău

124 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul de bătrâni Filantropia Berca, seniorii primesc îngrijire de calitate într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania — Giulvăz

Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania

Giulvăz, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania oferă servicii premium într-un mediu sigur și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social căminul de bătrâni Pasărea — BrăneștiFoto ilustrativă

Așezământul social căminul de bătrâni Pasărea

Brănești, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Pasărea: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia — Satu Mare

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia

Satu Mare, jud. Satu Mare

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sf. Maria — MăxineniFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sf. Maria

Măxineni, jud. Brăila

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sf. Maria: confort și siguranță pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A — Popești Leordeni

Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A

Popești Leordeni, jud. Ilfov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A - Îngrijire profesională într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Senior's Heaven — BucureștiFoto ilustrativă

Casa Senior's Heaven

București, jud. București

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru seniori în sectorul 3, București. Cu 34 de locuri, oferă cazare și asistență zilnică într-un mediu prietenos și profesionist.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La conac — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La conac

Piatra-Neamț, jud. Neamț

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — LupeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Lupeni, jud. Hunedoara

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Oferim seniorilor un mediu confortabil, sigur și îngrijire personalizată de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Eden — OtopeniFoto ilustrativă

Cămin Eden

Otopeni, jud. București

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Eden: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan

Piatra-Neamț, jud. Neamț

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfântul Ștefan oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3 — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa sufletului 3

Municipiul București, jud. București

66 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa sufletului 3: servicii complete pentru seniori într-un mediu primitor și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Drăghici / Lazu — AgigeaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Drăghici / Lazu

Agigea, jud. Constanța

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Drăghici / Lazu - Casa Drăghici / Lazu oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu prietenos și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →