Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Moieciu de JosFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moieciu de Jos, jud. Brașov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Seniori Sf. Mina — CraiovaFoto ilustrativă

Căminul de Seniori Sf. Mina

Craiova, jud. Dolj

120 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de Seniori Sf. Mina - Sf. Mina oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Misionarii Sperantei

Cluj-Napoca, jud. Cluj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Misionarii Sperantei oferă îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru rezidenți.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Happy Days — VedeaFoto ilustrativă

Centru rezidențial Happy Days

Vedea, jud. Teleorman

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 32 de locuri în Vedea, jud. Teleorman. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un mediu liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu — JilavaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu

Jilava, jud. Ilfov

85 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Măndescu - Casa Măndescu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru — ZărneștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru

Zărnești, jud. Brașov

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru: îngrijire premium, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici — PetroșaniFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici

Petroșani, jud. Hunedoara

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici - Un centru modern care oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Rezidența seniorilor — Municipiul București

Centrul pentru persoane vârstnice Rezidența seniorilor

Municipiul București, jud. Ilfov

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Rezidența Seniorilor - Mediu sigur, activități recreative și servicii de top.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria — Târgu FrumosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria

Târgu Frumos, jud. Iași

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Fecioara Maria - Fecioara Maria oferă siguranță, confort și servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro

Dumbrăvița, jud. Timiș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Artemis Pro oferă îngrijire personalizată și confort pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1 — Budacu de JosFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Luca al Crimeei 1

Budacu de Jos, jud. Bistrița-Năsăud

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Sfântul Luca al Crimeei: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nelly — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nelly

Timișoara, jud. Timiș

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Nelly - îngrijire de calitate într-un mediu modern și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana — SolovăstruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana

Solovăstru, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana - Grijă personalizată și siguranță pentru seniori la Casa Ana.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea — ButeaFoto ilustrativă

Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II- lea

Butea, jud. Iași

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa de bătrâni și bolnavi Sfântul părinte Papa Ioan Paul al II-lea - Oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Silver — BorșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Silver

Borș, jud. Bihor

92 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”

de la
3.000 lei/lună
Detalii →
Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori — SăcălazFoto ilustrativă

Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori

Săcălaz, jud. Timiș

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori oferă servicii premium și o atmosferă sigură.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena — TârgovișteFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena

Târgoviște, jud. Dâmbovița

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena - Sfânta Elena, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și sprijin profesional.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim — Sântana de Mureș

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim

Sântana de Mureș, jud. Mureș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș

76 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești — MoineștiFoto ilustrativă

Centrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești

Moinești, jud. Bacău

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina — Tulcea

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina

Tulcea, jud. Tulcea

53 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →