Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni — Pașcani

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni

Pașcani, jud. Iași96 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni - Oferă îngrijire personalizată și confort într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lazu — Agigea

Căminul pentru persoane vârstnice Lazu

Agigea, jud. Constanța53 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lazu - Lazu oferă un mediu sigur și confortabil seniorilor, cu îngrijire personalizată de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Siloam — AlmașuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Siloam

Almașu, jud. Sălaj45 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Siloam - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Căminul Siloam.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Theodora — Cluj-NapocaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Theodora

Cluj-Napoca, jud. Cluj98 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Casa Theodora oferim seniorilor servicii de îngrijire premium într-un mediu prietenos și sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești — DămieneștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești

Dămienești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău47 locuri
Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Bacova — BuziașFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Bacova

Buziaș, jud. Timiș17 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Bacova - un mediu familial cu servicii de îngrijire personalizate pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici

Constanța, jud. Constanța28 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici - Casa Drăghici oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — BălceștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Bălcești, jud. Vâlcea30 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni oferă servicii complete de îngrijire și confort pentru o viață liniștită și sigură.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sivomed — Bârnova

Cămin pentru persoane vârstnice Sivomed

Bârnova, jud. Iași35 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sivomed - Sivomed oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice — Aluniș

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice

Aluniș, jud. Mureș50 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia — CerveniaFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia

Cervenia, jud. Teleorman50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia - Îngrijire completă și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice — Baia Mare

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș36 locuri
Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice - Confort și atenție pentru seniori la Centru rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Dora — Arad

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Dora

Arad, jud. Arad22 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Casa Dora oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice — Brașov

Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov31 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Dominic - cămin pentru persoane vârstnice: îngrijire de calitate, într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Marpod - corp A — MarpodFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Marpod - corp A

Marpod, jud. Sibiu97 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Marpod - corp A - Confort și servicii complete pentru seniori la Marpod - corp A.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de vârstnici — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin de vârstnici

Târgu Mureș, jud. Mureș56 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de vârstnici - Confort, siguranță și îngrijire de calitate la Cămin de vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Poiana TeiuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Poiana Teiului, jud. Neamț40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Îngrijire personalizată și mediu prietenos la Căminul Sfântul Spiridon.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin — LovrinFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin

Lovrin, jud. Timiș22 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Lovrin oferă condiții excelente și îngrijire personalizată pentru cei dragi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul creștin de îngrijire bătrâni Casa Simeon — Răchiți

Centrul creștin de îngrijire bătrâni Casa Simeon

Răchiți, jud. Botoșani22 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Simeon: îngrijire creștină pentru bătrâni într-un mediu cald, sigur și dedicat bunăstării lor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff — Sibiu

Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff

Sibiu, jud. Sibiu106 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff - Servicii profesionale și siguranță pentru vârstnici la Doctor Carl Wolff.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →