Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu
Sibiu, jud. Sibiu
20 locuri
Cămin persoane vârstnice Sf. Ștefan Sibiu - Atmosferă caldă și servicii dedicate pentru seniori la Sf. Ștefan Sibiu.

Cămin pentru persoane vârstnice Emilia
Satu Mare, jud. Satu Mare
50 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Emilia - Atmosferă familială și grijă personalizată la Căminul Emilia.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari
Răcari, jud. Dâmbovița
51 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Oncești
Stănești, jud. Giurgiu
38 locuri
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța
Municipiul București, jud. București
44 locuri
"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCămin pentru vârstnici
Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș
43 locuri
Cămin pentru vârstnici - Mediu sigur și servicii complete de îngrijire la Cămin pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Strehaia
Strehaia, jud. Mehedinți
35 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Strehaia - Îngrijire profesională și mediu familial pentru seniori la Cămin Strehaia.

Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului
Constanța, jud. Constanța
39 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Acoperământul Maicii Domnului - Îngrijire premium într-un mediu sigur la Acoperământul Maicii Domnului.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Slatina, jud. Olt
50 locuri
Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfânta Clara
Sânzieni, jud. Harghita
17 locuri
Cămin de bătrâni Sfânta Clara - Sfânta Clara oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire adaptată nevoilor lor.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Mihail Kogălniceanu, jud. Constanța
33 locuri
Cămin persoane vârstnice - Cămin sigur și confortabil pentru seniorii dragi, cu servicii de îngrijire personalizată.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Papi Sante Tărlungeni
Tărlungeni, jud. Brașov
56 locuri
Grande Center Senior: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Jichișu de Jos
Jichișu de Jos, jud. Cluj
34 locuri
"Căminul din Jichișu de Jos oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."

Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor
Luizi-Călugăra, jud. Bacău
50 locuri
Centru pentru persoane vârstnice Asociația Grădina Bunicilor oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Silver
Borș, jud. Bihor
92 locuri
“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor
Spinuș, jud. Bihor
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Martin
Oradea, jud. Bihor
35 locuri
Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor
Bălești, jud. Gorj
28 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania
Giulvăz, jud. Timiș
20 locuri
Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania oferă servicii premium într-un mediu sigur și modern.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire, asistență și recuperare Casa Ely Centrum
Târgu Mureș, jud. Mureș
16 locuri
Centrul de îngrijire, asistență și recuperare Casa Ely Centrum - Îngrijire profesională și sprijin complet la Casa Ely Centrum.

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici
Giroc, jud. Timiș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.

Cămin de bătrâni History
Eremitu, jud. Mureș
50 locuri
Cămin de bătrâni History - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Cămin de bătrâni History.