Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Zalău, jud. Sălaj
65 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă caldă și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann
Arad, jud. Arad
21 locuri
Centrul rezidențial Casa BaronNeumann oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice L & S Luxury
Comănești, jud. Bacău
54 locuri
Cămin modern și confortabil pentru îngrijirea seniorilor în Bacău - L & S Luxury
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Pângarați, jud. Neamț
25 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Siguranță și servicii complete de îngrijire la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Moșoaia, jud. Argeș
42 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

Cămin de bătrâni Timișoara
Timișoara, jud. Timiș
80 locuri
Cămin de bătrâni Timișoara - servicii de îngrijire complete într-un mediu confortabil și modern pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul Sf. Anastasia
Ghelari, jud. Hunedoara
35 locuri
Căminul Sf. Anastasia - Sf. Anastasia oferă îngrijire premium seniorilor, într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș
Corlăteni, jud. Neamț
28 locuri
Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș - Atmosferă caldă și sprijin complet la Centrul Gabriela Rădoiaș.
Foto ilustrativăCasa rezidențială de retragere
Arad, jud. Arad
21 locuri
Casa rezidențială de retragere oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Maria Blanca
Brănești, jud. Ilfov
15 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Maria Blanca - Îngrijire premium, mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Armonia
Municipiul București, jud. București
114 locuri
Armonia: confort, siguranță și servicii premium pentru seniori într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu
Oțelu Roșu, jud. Caraș-Severin
45 locuri
"Centrul din Oțelu Roșu oferă cazare și îngrijire completă pentru seniorii aflați în dificultate."
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Perfect Residence 3
Municipiul București, jud. București
55 locuri
Perfect Residence 3: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Moieciu de Jos, jud. Brașov
50 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice asigură îngrijire personalizată, confort și facilități moderne pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean
Timișoara, jud. Timiș
15 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice
Sarmașu, jud. Cluj
27 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru seniori Brio
Piatra-Neamț, jud. Neamț
94 locuri
Centru rezidențial modern cu 94 de locuri, situat în comuna Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă condiții de cazare și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Bistrița, jud. Neamț
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și servicii de îngrijire profesioniste la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice - Haleș, nr. 254 A, pavilion III
Tisău, jud. Buzău
76 locuri
"Îngrijire personalizată și siguranță la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion III."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Salonta, jud. Bihor
32 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Salonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga
Municipiul București, jud. București
41 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Conacul bunicii Olga: îngrijire completă într-un mediu primitor și cald.

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim
Sântana de Mureș, jud. Mureș
10 locuri
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice
Oituz, jud. Bacău
36 locuri
Centrul rezidențial pentru îngrijirea persoanelor vârstnice oferă seniorilor un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul Sfânta Sofia
Șendreni, jud. Galați
18 locuri
Căminul Sfânta Sofia - Sfânta Sofia, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii personalizate de calitate.