Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

63 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion

Municipiul București, jud. București

59 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion: sănătate și confort pentru seniori într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin privat pentru bătrâni Sf. Cuvioasa Parascheva — Municipiul București

Cămin privat pentru bătrâni Sf. Cuvioasa Parascheva

Municipiul București, jud. București

119 locuri

Îngrijire rezidențială

Sf. Cuvioasa Parascheva: respect și îngrijire premium pentru seniori într-un mediu familial.

de la
5.000 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — TimișoaraFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Timișoara, jud. Arad

22 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice - Centru îngrijire bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice - Centru îngrijire bătrâni

Municipiul București, jud. București

63 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul de îngrijire bătrâni oferă servicii personalizate într-un cămin modern și sigur pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sf. Francisc Bacova — BuziașFoto ilustrativă

Casa Sf. Francisc Bacova

Buziaș, jud. Timiș

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 12 locuri, tot în Bacova, operat de Caritas Timișoara. Oferă condiții bune și personal dedicat.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Veneția — BrăilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Veneția

Brăila, jud. Brăila

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Veneția: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela — Sângeorgiu de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela

Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș

31 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de ocrotire a persoanelor vârstnice Casa Devai Devai — MateiFoto ilustrativă

Centrul de ocrotire a persoanelor vârstnice Casa Devai Devai

Matei, jud. Bistrița-Năsăud

69 locuri

Îngrijire rezidențială

“Centru de ocrotire persoane vârstnice Casa Devai: Îngrijire de calitate, mediu sigur și confortabil.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția — Eforie SudFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția

Eforie Sud, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția - Finția, centrul modern pentru seniori, asigură confort, siguranță și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia — Copăcel

Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia

Copăcel, jud. Bihor

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Bucuroaia oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — NucetFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nucet, jud. Bihor

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nucet oferă îngrijire de calitate și asistență medicală seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Vitalitas Senior Center — Snagov

Vitalitas Senior Center

Snagov, jud. Ilfov

200 locuri

Îngrijire rezidențială

Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La conac — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La conac

Piatra-Neamț, jud. Neamț

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Ilinca - Săcele — Săcele

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Ilinca - Săcele

Săcele, jud. Brașov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Ilinca - Săcele: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A — Popești Leordeni

Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A

Popești Leordeni, jud. Ilfov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A - Îngrijire profesională într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Art Senior Residence — GhirodaFoto ilustrativă

Art Senior Residence

Ghiroda, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 20 de locuri în Ghiroda, lângă Timișoara. Oferă un mediu modern de îngrijire pentru seniori, cu acces facil la oraș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești — DămieneștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești

Dămienești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Paula Grasi — DumbrăvițaFoto ilustrativă

Cămin Paula Grasi

Dumbrăvița, jud. Timiș

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 25 de locuri în Dumbrăvița, la marginea Timișoarei. Oferă îngrijire de calitate cu acces facil la facilitățile urbane.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice — RăzvadFoto ilustrativă

Centru rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice

Răzvad, jud. Dâmbovița

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Centru rezidențial modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →