Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor
Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile Bunicilor oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCentru rezidențial Happy Days
Centru rezidențial cu 32 de locuri în Vedea, jud. Teleorman. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un mediu liniștit.
Foto ilustrativăCentrul de cazare și îngrijire a persoanelor vârstnice - Zinnia - Casa Maria
Zinnia - Casa Maria: cazare și îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.
Foto ilustrativăCasa din Preda - Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice
Casa din Preda - Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Casa din Preda oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C12
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Conacul bunicii C12 - Mediu sigur și îngrijire la Conacul bunicii C12.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni - Oferă îngrijire personalizată și confort într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul de Îngrijire Casa Bunicilor
Casa Bunicilor din Vințu de Jos oferă îngrijire completă pentru vârstnici, într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. David
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. David - Siguranță și îngrijire completă pentru seniori la Căminul Sf. David.

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa părinților
Centrul rezidențial Casa Părinților oferă îngrijire completă și personalizată pentru vârstnici.

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane adulte și vârstnice
"Căminul pentru persoane adulte și vârstnice oferă servicii de calitate pentru o viață demnă și confortabilă."

Cămin privat pentru bătrâni Sf. Cuvioasa Parascheva
Sf. Cuvioasa Parascheva: respect și îngrijire premium pentru seniori într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCentrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea
Centrul de reintegrare socială - cămin pentru persoane vârstnice Oradea oferă seniorilor îngrijire specializată.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Sarai Senior
Centru rezidențial cu 44 de locuri în Bucov, lângă Ploiești. Oferă servicii de îngrijire în mediul rural, cu acces facil la facilitățile urbane.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Casa seniorilor Premium
Casa seniorilor Premium: îngrijire de calitate pentru o viață liniștită și plină de respect.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena
Centru cu 40 de locuri în Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă cazare și îngrijire permanentă pentru persoane vârstnice.

Căminul pentru persoane vârstnice Pensiunea Amurgul
Căminul pentru persoane vârstnice Pensiunea Amurgul - îngrijire de calitate într-un mediu primitor și liniștit.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Craiova
Cămin pentru persoane vârstnice Craiova - Craiova oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil.