Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

Cămin pentru persoane vârstnice
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, confort și activități sociale într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCentrul social Pietricica
Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

Cămin pentru persoane vârstnice Kalvin
Cămin pentru persoane vârstnice Kalvin - Kalvin, un cămin modern pentru seniori, oferă îngrijire profesională și activități variate.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia
"La Casa Ambrozia, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată într-un mediu cald și prietenos."
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Rezidența Speranța
Cămin de bătrâni Rezidența Speranța - Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici - Casa Drăghici oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.

Cămin de vârstnici Reședința Tritean
Cămin de vârstnici Reședința Tritean - Reședința Tritean, un cămin modern pentru vârstnici, cu servicii de îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Perfect Residence 3
Perfect Residence 3: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur pentru seniori.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire pentru persoane vârstnice
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și îngrijire completă pentru persoanele vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și recuperare Premium Senior
Centrul de îngrijire și recuperare Premium Senior - Îngrijire premium pentru seniori la Centrul Premium Senior. Siguranță și confort garantate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Serenity
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Serenity oferă îngrijire premium și un mediu sigur seniorilor.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Veneția
Cămin pentru persoane vârstnice Veneția: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCentrul social pentru persoane cu nevoi speciale
"Centrul social pentru persoane cu nevoi speciale oferă servicii dedicate și suport personalizat."

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Pantelimon oferă îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Casa Vârstnicilor Câmpu Goblii
Căminul Casa Vârstnicilor Câmpu Goblii: îngrijire de calitate pentru seniori în Alba.

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Făurei: îngrijire profesională într-un mediu cald.

Centrul rezidențial pentru găzduirea și îngrijirea persoanelor aflate în dificultate Asistmed
"Centrul rezidențial oferă îngrijire completă și sprijin seniorilor Asistmed aflați în dificultate într-un mediu modern."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Marpod - corp A
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Marpod - corp A - Confort și servicii complete pentru seniori la Marpod - corp A.