Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu cald și servicii de îngrijire adaptate la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton
Centrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăAsociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag
Asociația Kronos - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Zig-zag - Zig-zag, centru Kronos, îmbină îngrijirea profesională cu un mediu primitor pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Labonta
Cămin pentru persoane vârstnice Labonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița
"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Floriana Îngrijire
Casa Floriana Îngrijire: servicii premium pentru o viață activă și liniștită pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa
Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa - Băneasa oferă îngrijire premium, confort și siguranță seniorilor într-un mediu familial și modern.

Cămin de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava
Cămin de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava - Servicii profesionale și atenție dedicată la Sfântul Ioan cel Nou Suceava.

Cămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
Centrul rezidențial Sfânta Maria oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Centrul pentru persoane vârstnice - Briza mării
Centrul pentru persoane vârstnice - Briza mării - Briza mării, un centru rezidențial unic, oferă seniorilor siguranță, confort și activități variate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Senior
Căminul pentru persoane vârstnice Senior oferă îngrijire profesionistă într-un mediu familial și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sf. Ioan Botezătorul.
Foto ilustrativăCasa Sf. Francisc Bacova
Centru de îngrijire cu 12 locuri, tot în Bacova, operat de Caritas Timișoara. Oferă condiții bune și personal dedicat.

Cămin de bătrâni History
Cămin de bătrâni History - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Cămin de bătrâni History.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie
"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice
Cămin persoane vârstnice - Cămin sigur și confortabil pentru seniorii dragi, cu servicii de îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Cămin pentru persoane vârstnice Nojorid oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire persoane vârstnice
Centru de îngrijire persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Bordești
Bordești: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu cald și prietenos.
Foto ilustrativăCentrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni
Centrul social pentru persoane în vârstă în comuna Coroieni - Grijă și confort pentru seniori la Centrul social din comuna Coroieni.
Foto ilustrativăCăminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni
Căminul pentru bătrâni Radar azil de bătrâni - Radar azil de bătrâni oferă seniorilor sprijin, confort și o atmosferă familială.