Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — MoșoaiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Moșoaia, jud. Argeș

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Constantin — Slănic-Moldova

Cămin de bătrâni Constantin

Slănic-Moldova, jud. Bacău

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Constantin - Asistență medicală și îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Casa Niță — OporeluFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Casa Niță

Oporelu, jud. Olt

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire cu 29 de locuri în Oporelu, jud. Olt. Oferă servicii de cazare și asistență pentru persoane vârstnice în mediul rural.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal — CrângurileFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal

Crângurile, jud. Dâmbovița

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal - Pătroaia Deal oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni — CraiovaFoto ilustrativă

Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni

Craiova, jud. Dolj

8 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență socială cu cazare pentru bătrâni - Centru modern pentru seniori, oferă cazare sigură și asistență personalizată cu profesionalism.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — GherăeștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Gherăești, jud. Neamț

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici — Vânători

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici

Vânători, jud. Galați

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Elisa — Dej

Cămin pentru persoane vârstnice Elisa

Dej, jud. Cluj

48 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul Elisa seniorii primesc îngrijire completă și sprijin într-un mediu liniștit și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Lemnia — LemniaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Lemnia

Lemnia, jud. Covasna

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Lemnia - Lemnia, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Reședința Senior's Heaven — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Reședința Senior's Heaven

Municipiul București, jud. București

34 locuri

Îngrijire rezidențială

"Reședința Senior's Heaven oferă îngrijire completă și personalizată pentru seniori, într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni Familia — Târgu OcnaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni Familia

Târgu Ocna, jud. Bacău

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni Familia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Bunicii Maria — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Casa Bunicii Maria

Popești Leordeni, jud. Ilfov

81 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Bunicii Maria - Casa Bunicii Maria oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu familial și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfânta Margareta — MarghitaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sfânta Margareta

Marghita, jud. Bihor

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfânta Margareta oferă seniorilor îngrijire completă și asistență medicală într-un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Herregard Care Home — Șag

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Herregard Care Home

Șag, jud. Timiș

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Herregard Care Home - îngrijire modernă și personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel — Petru RareșFoto ilustrativă

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Casa Daniel

Petru Rareș, jud. Bistrița-Năsăud

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Daniel: îngrijire și asistență premium pentru seniori, într-un mediu sigur, cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Maria — CraiovaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Maria

Craiova, jud. Dolj

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Maria - Sf. Maria oferă seniorilor siguranță, îngrijire personalizată și confort într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Ambrozia

Cluj-Napoca, jud. Cluj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Casa Ambrozia, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată într-un mediu cald și prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →