Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița35 locuri
Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 2.300 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Lili — Bragadiru

Căminul de bătrâni Casa Lili

Bragadiru, jud. București14 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Lili: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I

Municipiul București, jud. București25 locuri
Îngrijire rezidențială

Noua casă I: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu modern și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria — PloieștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria - Îngrijire completă și mediu prietenos la Casa Alegria.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București70 locuri
Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Lemnia — LemniaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Lemnia

Lemnia, jud. Covasna55 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Lemnia - Lemnia, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire personalizată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice — Aluniș

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice

Aluniș, jud. Mureș50 locuri
Îngrijire rezidențială

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Anton — CetateFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Anton

Cetate, jud. Bistrița-Năsăud15 locuri
Îngrijire rezidențială

Sf. Anton: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, confortabil și plin de respect.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență — GalațiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență

Galați, jud. Galați15 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență - Centrul de îngrijire și asistență oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite — Săcălaz

Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite

Săcălaz, jud. Timiș46 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Bătrâneți Însorite - Mediu cald și îngrijire personalizată la Bătrâneți Însorite.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru vârstnici — PăsăreniFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru vârstnici

Păsăreni, jud. Mureș28 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru vârstnici - Îngrijire completă și confort la Centrul de îngrijire și asistență pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal — CrângurileFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal

Crângurile, jud. Dâmbovița16 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal - Pătroaia Deal oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu modern și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile — Satu MareFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile

Satu Mare, jud. Satu Mare25 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Sfântul Vasile - Grijă profesională și confort la Centrul Sfântul Vasile.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin50 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești — OdobeștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești

Odobești, jud. Vrancea35 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta — GhiorocFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta

Ghioroc, jud. Arad60 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Hareta oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta — MaieruFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta

Maieru, jud. Bistrița-Năsăud26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfinții Zaharia și Elisabeta - îngrijire dedicată pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Maria — CraiovaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Maria

Craiova, jud. Dolj80 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Maria - Sf. Maria oferă seniorilor siguranță, îngrijire personalizată și confort într-un mediu familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Sălard

Cămin pentru persoane vârstnice

Sălard, jud. Bihor44 locuri
Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”

de la 3.749 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B — Voluntari

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B

Voluntari, jud. Ilfov18 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SănduleștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Săndulești, jud. Cluj45 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru bătrânii dragi la noi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru vârstnici — Sângeorgiu de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru vârstnici

Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș43 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru vârstnici - Mediu sigur și servicii complete de îngrijire la Cămin pentru vârstnici.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →