Cămine de bătrâni
794 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Rădăuți, jud. Suceava
40 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul social pentru îngrijire bătrâni Arborele vieții
Roșiori, jud. Bihor
30 locuri
„Centrul Arborele Vieții: Îngrijire profesională și sprijin afectiv pentru bătrâni în comunitate.”
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii
Câmpia Turzii, jud. Cluj
21 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii - La Câmpia Turzii, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată și confort maxim.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Panticeu, jud. Cluj
26 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediul ideal pentru o viață activă și îngrijire premium, adaptată nevoilor vârstnicilor.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire vârstnici Casa Nouă Buziaș
Buziaș, jud. Timiș
36 locuri
Centrul de îngrijire vârstnici Casa Nouă Buziaș oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire pentru persoane vârstnice
Cernătești, jud. Buzău
40 locuri
"Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - servicii complete și sigure pentru bunăstarea seniorilor."
Foto ilustrativăComplex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial
Buzău, jud. Buzău
40 locuri
"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

Centrul Caragiale
Voluntari, jud. Ilfov
16 locuri
Centrul Caragiale - Îngrijire premium pentru vârstnici la Centrul Caragiale. Confort, siguranță și respect garantate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Lunca, jud. Botoșani
6 locuri
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena
Costești, jud. Buzău
42 locuri
"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

Cămin pentru persoane vârstnice Stejarul
Municipiul București, jud. București
90 locuri
Stejarul: servicii premium pentru o viață activă și liniștită într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Silver
Borș, jud. Bihor
92 locuri
“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”
Foto ilustrativăCentrul de cazare și îngrijire a persoanelor vârstnice - Zinnia - Casa Maria
Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud
12 locuri
Zinnia - Casa Maria: cazare și îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur, cald și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya
Constanța, jud. Constanța
65 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya - Kardinal Regal Cataleya, cămin modern, oferă seniorilor siguranță, confort și activități variate.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Adina
Dobroești, jud. Ilfov
34 locuri
Căminul de bătrâni Adina - Îngrijire de calitate într-un mediu sigur, confortabil și prietenos pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de îngrijire vârstnici Sante
Municipiul București, jud. București
26 locuri
Sante: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.

Căminul pentru persoane vârstnice Suflet pentru Suflet
Moieciu de Jos, jud. Brașov
55 locuri
Suflet pentru Suflet: îngrijire premium pentru seniori, într-un mediu cald, sigur și plin de compasiune.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Bălcești, jud. Vâlcea
30 locuri
Cămin de bătrâni oferă servicii complete de îngrijire și confort pentru o viață liniștită și sigură.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Bratca, jud. Bihor
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Bratca oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada
Oradea, jud. Bihor
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni privat
Municipiul București, jud. București
48 locuri
Cămin de bătrâni privat: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana
Solovăstru, jud. Mureș
24 locuri
Centru de îngrijire persoane vârstnice Casa Ana - Grijă personalizată și siguranță pentru seniori la Casa Ana.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Labonta
Săcădat, jud. Bihor
10 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Labonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."